reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, ktoś umie obliczać dni ?

reklama
Zagnieżdżenie następuje ok 6-12 dni od zapłodnienia.
Trzeba zrobić badanie beta HCG z krwi dwukrotnie aby sprawdzić jaki jest przyrost lub poprostu poczekać do kolejnego usg bo jest zbyt wcześnie na zarodek.
Zagnieżdżenie następuje ok 6-12 dni od zapłodnienia.
Trzeba zrobić badanie beta HCG z krwi dwukrotnie aby sprawdzić jaki jest przyrost lub poprostu poczekać do kolejnego usg bo jest zbyt wcześnie na zarodek.
Nie dostałam jeszcze badania na krew mam iść jeszcze przed Sylwestrem do ginekologa. Czyli zaszłam w ciąży tego 4,5,6 listopada? Od razu po okresie? Szok
 
Nie dostałam jeszcze badania na krew mam iść jeszcze przed Sylwestrem do ginekologa. Czyli zaszłam w ciąży tego 4,5,6 listopada? Od razu po okresie? Szok
Ale skąd ten szok? Przy 28 dniowych cyklach owulacja wypada w okolicach 14 dnia. Ty kochałaś się w 12,więc jak najbardziej jest to możliwe. A na USG widać pęcherzyk ciążowy. Na tym etapie jest to normalne.
 
Nie dostałam jeszcze badania na krew mam iść jeszcze przed Sylwestrem do ginekologa. Czyli zaszłam w ciąży tego 4,5,6 listopada? Od razu po okresie? Szok
To wcale nie jest nic dziwnego. 12 dzień cyklu to dni płodne i naprawdę normalny czas na zachodzenie w ciążę przy cyklach 30 dniowych.
 
Najgorsze ze tego 27 (tydzień temu) jak już byłam w tej ciąży wypiłam kieliszek wina, zestresowałam się, bo nie wolno pic
Alkoholu w ciazy. No ale szkoda, bo jak w sumie to dzisiaj był ten 5 tydzień to myślałam ze będzie coś widać a tu nic.
 
reklama
Nie dostałam jeszcze badania na krew mam iść jeszcze przed Sylwestrem do ginekologa. Czyli zaszłam w ciąży tego 4,5,6 listopada? Od razu po okresie? Szok
Ja rozumiem, że to jest szok jak się nie planowało dziecka ale trzeba się z tym liczyć, że dni płodne przy cyklach 30 dniowych występują od ok 10 dnia cyklu i wtedy jest ryzyko ciąży.
 
Do góry