reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam, ktoś umie obliczać dni ?

Tak właśnie jak zaszłam na tym początku to czemu ginekolog mówił ze ciąża bardzo wczesna, jak 5 tydzień ciąży to 3 tygodnie od zapłodnienia to jakby 15 listopad, a spałam z mezem po okresie od razu 2,3,4,5 dni z wytryskiem, a później już tylko 27 listopada tydzień temu. Teraz się boje ze skoro zaszłam w ciąże tyle czasu temu ze może być coś z dzieckiem
Bo widać pęcherzyk ciążowy.
25 października zaczął się okres (trwał chyba 6 dni). I po okresie się kochaliśmy od razu.
Wszystko zależy od sprzętu i od lekarza - ciąża z pierwszego tygodnia listopada to jak najbardziej 5 tydzień. Także wszystko się zgadza.
Nie miałaś monitoringu więc ciężko powiedzieć kiedy miałaś owulację i implantację. Nie wiem jak prowadziłaś ten kalendarzyk. Plemniki też dość długo żyją (w skrajnych przypadkach nawet do 7 dni).

Teraz już czasu nie cofniesz. Po trzeciej ciąży porozmawiaj z lekarzem na temat swojego cyklu i niech Ci wszystko wytłumaczy
Właśnie przed tym Sylwestrem mam wizytę i chce się go dopytać bo ciężko uwierzyć . Już myślałam ze może tydzień temu doszło do zapłodnienia i dlatego pęcherzyk ciążowy był wczoraj. Nie znam się na tym.
 
reklama
25 października zaczął się okres (trwał chyba 6 dni). I po okresie się kochaliśmy od razu.

Właśnie przed tym Sylwestrem mam wizytę i chce się go dopytać bo ciężko uwierzyć . Już myślałam ze może tydzień temu doszło do zapłodnienia i dlatego pęcherzyk ciążowy był wczoraj. Nie znam się na tym.

No widzę, że nie znasz, a szkoda bo nie wiem jak to dzieciom potem wyjaśnisz, a za rok będziesz w kolejnej ciąży i tak co rok to prorok. Może teraz złapiesz, wszystko się zgadza.

Przechwytywanie.JPG


Przechwytywanie2.JPG


Nie trzeba uprawiać seksu w dzień owulacji bo plemniki potrafią mieć długą żywotność - wystarczy uprawiać go 7 dni przed owulacją i ciąża jest również wtedy tak samo możliwa. A wy uprawialiście seks nawet dzień przed ową owulacją więc warunki na ciążę były wręcz idealne, 2-3 dni to praktycznie każde plemniki żyją (zakładając wiadomo brak problemów zdrowotnych)
 
Wspolzylas w dni płodne a nawet jeśli i przed nimi więc skąd u ciebie to zdziwienie? 25.10 TO 1 DC a wspolzylas w 11/12/13 dniu czyli okolice owulacji... 2 tygodnie przed miesiączką i w tym czasie dochodziło do zapłodnienia+zagnieżdżenia i masz teraz 5tc...
 
reklama
Do góry