reklama

witam:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez kateczka, 13 Grudzień 2006.

1. kateczka

kateczka Początkująca w BB

Jestem tu nowa:)Mam na imie KAsia,mam 21 lat,jestem mama Krzysia urodzonego 26 stycznia 2006 roku:)Przyjmiecie mnie do siebie?:zawstydzona/y:

2. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

Katecxka witaj wsrod styczniowek ,koniecznie pochwal sie swoja pociecha i napisz cos wiecej o sobie :)
    pozdraiwamy

3. reklama
  4. kateczka

kateczka Początkująca w BB

Oczywiscie sie pochawale:)tylko musze wkleic zdjecie synka:)A co wiecej o mnie hmm mieszkalam w Olkuszu niedaleko Krakowa lecz 3 msc przeprowadzilismy sie z mezem do Irlandii dokladnie do malego miasteczka o nazwie Nenagh:)Jest nam tu bardzo dobrze,choc tesknimy za reszta rodzinki i za zanajomymi ale mozemy wpadac przeciez do Polski bo to tylko 3 h samolotem:)Moj synus niedlugo bedzie mial 11 msc,jest rozkosznym szkrabem,raczkuje,chodzi przy meblach,ostatnio zaczyna sie puszczas i probuje chodzic:)nie ma jeszcze ani jednego zebolka:szok: nie wiem kiedy one mu wyjda,ale ostatnio zauwazylam na dolnym dziaselku mala biala kropeczke wiec moze w koncu wyjdzie.

Jestem na innm forum styczniowek,gdzie tez sa naprawde przemile mamusie ale chciaalam poszukac tez innych styczniakow:)tu podaje linka do mojego forum gdyby ktos chcial zajrzec i poznac inne syczniaczki:)pozdrawiam

.-*'`'*-.,Styczniowe maluchy 2006,.-*'`'*-. -

Poleć forum