reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki

A ja od poczatku wcinam kwas foliowy (norma) + witaminki (najpierw Materna, teraz Falvit), a to dlatego, ze nie toleruje surowych rzeczy (pamiatka po zapaleniu zoladka i wstepie do wrzodow ;-( ).... Nie moge wiec za bardzo naturalnych witaminek, wiec uzupelniam sztucznie.
Jednak ciagnie mnie teraz strasznie na owocki, wiec nie jest tak zle, jak normalnie... Czasami zapominam witaminke (foliku nigdy), ale dzidzia rosnie zdrowo, wiec wszystko ok :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem dzisiaj na forum pierwszy dzień. Ja łykam feminatal zawiera on również kwas foliowy. Wiem tylko że nie można w ciąży brać witaminki A bo może powodować jakies wady u maleństwa. Można zatem pić sok marchwiowy bo on zawiera B-karoten
Pozdrawiam Tweety
 
Cześć Dziewczyny! :) Jakiś czas temu pisałam o Foliku, teraz jestem już w 18w2d i na ostatniej wizycie 3 dni temu ginka powiedziała, że Folik mogę już odstawić. Teraz biorę tylko Prenatal, z tym, że i Folik i Prenatal brałam razem od jakiś 3 m-cy. Teraz Już tylko Prenatal.
Pozdrowionka ;D
 
Do góry