reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki

monmon

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2017
Postów
1 525
Witajcie, u mnie brak okresu, na tescie dwie kreseczki dlatego jestem z Wami ;) powiedzcie Kochane jaki bierzecie kwas foliowy oraz witaminy.pozdrawiam
 
reklama
Witajcie, u mnie brak okresu, na tescie dwie kreseczki dlatego jestem z Wami ;) powiedzcie Kochane jaki bierzecie kwas foliowy oraz witaminy.pozdrawiam
Gratuluję! ❤ Ja biorę zwykły kwas foliowy kupiony w aptece, i nic poza tym. Staram się odżywiać zdrowo i wszelkie witaminy dostarczać z pożywienia
 
Narazie sam kwas wystraczy jak masz dobrą hemoglobine to nie ma sensu brac witamin jeszcze tak wczensie ;)
Najlepiej z pożywienia :)
Lepiej sie wchłaniają
Ja bralam od drugiego trymestru doppelcherz mama premium bardzo dobry sklad maja.
Potem przestalam i bralam same kwasy dha :)
Po 20 tyg intensywnie zaczyna rozwijać sie mózg i kwasy dha sa potrzebne bo trudno je dostarczyć z pozywienia musiałbyś jesc same ryby.:)
A reszte witamin to można dostarczyć z jedzenia :)
Ale to jak kto uwaza :)
 
Hej, a ja biore kwas foliowy i Pregne Plus- ma bardzo duzo witaminek :)
I oczywiście zdrowo się odżywiam, codziennie minimum szklanka soku ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw :)
 
Folioforte z dodatkami B12 i D3 takie z drogerii najzwyklejsze. Tylko strasznie drogie bo płaciłam prawie 10 euro, w Niemczech jak coś jest dla mam to kosztuje 3 razy więcej. A u was jak jest?
 
Ja zazwyczaj kupuję witaminy bez recepty przez aptekę internetową gdzie leki są dużo tańsze. Ogólnie witaminy i kosmetyki dla przyszłych mam są droższe od pozostalych.
 
reklama
Do góry