reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

witaminy

Miasto
Krosno
Rozwiązania
0
witam,
podaje swojej córeczce witamine D3, ale o różnyh godzinach,
mam pytanie, o której godzinie najlepiej podawać dziecku witaminy, żeby miały jak
najlepsze działnie?

reklama

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Ja słyszałam, że wieczorem, tak ok. 19. Chyba mi tak lekarka kazała. tak też robię.

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Ja tez podaje dwie krople, a o godzinach podawania nie bylo mowy. Dziewczyny, a w jaki sposob wy podajecie dzieciom witaminki?? Tzn. czy mieszacie np. z mleczkiem, czy podajecie osobno?

vampirek80

mamusia Maciusia:)
Rozwiązania
0
witam:-)
nam lekarka kazała dawać aż 4 razy dziennie cebionmulti:szok:bo jej zdanioem mały jest 'jakis blady':eek::-Dmorfologia wyszla ok wiec nie wiem o co chodzi:no:Daje jak sie tylko obudzimy ,w południe i przed spaniem ok20

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
witam:-)
nam lekarka kazała dawać aż 4 razy dziennie cebionmulti:szok:bo jej zdanioem mały jest 'jakis blady':eek::-Dmorfologia wyszla ok wiec nie wiem o co chodzi:no:Daje jak sie tylko obudzimy ,w południe i przed spaniem ok20
Strasznie dużo,jak dla dziecka zupełnie zdrowego i z dobrą morfologią.Może poradż się jakiegos innego lekarza,by nie 'przewitaminizować' malucha,co tez może być grożne.

vampirek80

mamusia Maciusia:)
Rozwiązania
0
ide jutro do tej lekarki jeszcze raz zobaczymy co powie i jak sie spisze.jak bedzie bez zmian to szukam nadal dobrego pediatry co jest naprawde sztuka!
Może ktos zna dobrego pediatre w limie-warszawa?tylko nie takiego gdzie na wizyte trzeba czekac dwa miesiace!!

Rozwiązania
0
ide jutro do tej lekarki jeszcze raz zobaczymy co powie i jak sie spisze.jak bedzie bez zmian to szukam nadal dobrego pediatry co jest naprawde sztuka!
Może ktos zna dobrego pediatre w limie-warszawa?tylko nie takiego gdzie na wizyte trzeba czekac dwa miesiace!!
W limie akurat nie, ale z czystym sumieniem moge polecic pania dr Jolantę Mikołajewicz, ma cudowne podejscie do dzieciakow i nie faszeruje ich bez potrzeby lekami... wiecej o niej mozna poczytac tutaj: http://www.homeopatiaok.pl/Portal/Porady/Mikolajewicz.aspx

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 1
Tangerieme Potrzebuję porady 12
N Potrzebuję porady 10
R Potrzebuję porady 28

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania