reklama

witaminy

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez mamamili, 13 Sierpień 2007.

1. mamamili

mamamili Zaciekawiona BB

witam,
    podaje swojej córeczce witamine D3, ale o różnyh godzinach,
    mam pytanie, o której godzinie najlepiej podawać dziecku witaminy, żeby miały jak
    najlepsze działnie?

2. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

Ja słyszałam, że wieczorem, tak ok. 19. Chyba mi tak lekarka kazała. tak też robię.

3. reklama
  4. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

Ja tez podaje dwie krople, a o godzinach podawania nie bylo mowy. Dziewczyny, a w jaki sposob wy podajecie dzieciom witaminki?? Tzn. czy mieszacie np. z mleczkiem, czy podajecie osobno?

5. vampirek80

vampirek80 mamusia Maciusia:)

witam:-)
    nam lekarka kazała dawać aż 4 razy dziennie cebionmulti:szok:bo jej zdanioem mały jest 'jakis blady':eek::-Dmorfologia wyszla ok wiec nie wiem o co chodzi:no:Daje jak sie tylko obudzimy ,w południe i przed spaniem ok20

6. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Strasznie dużo,jak dla dziecka zupełnie zdrowego i z dobrą morfologią.Może poradż się jakiegos innego lekarza,by nie 'przewitaminizować' malucha,co tez może być grożne.

7. vampirek80

ide jutro do tej lekarki jeszcze raz zobaczymy co powie i jak sie spisze.jak bedzie bez zmian to szukam nadal dobrego pediatry co jest naprawde sztuka!
    Może ktos zna dobrego pediatre w limie-warszawa?tylko nie takiego gdzie na wizyte trzeba czekac dwa miesiace!!

8. altamira

altamira Zaciekawiona BB

W limie akurat nie, ale z czystym sumieniem moge polecic pania dr Jolantę Mikołajewicz, ma cudowne podejscie do dzieciakow i nie faszeruje ich bez potrzeby lekami... wiecej o niej mozna poczytac tutaj: http://www.homeopatiaok.pl/Portal/Porady/Mikolajewicz.aspx

9. vampirek80

dziękuje altamira;)

10. reklama
  11. altamira

altamira Zaciekawiona BB

A nie ma sprawy, polecam sie na przyszlosc:)

Poleć forum