reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witaminy

Dołączył(a)
19 Lipiec 2007
Postów
13
Miasto
Krosno
witam,
podaje swojej córeczce witamine D3, ale o różnyh godzinach,
mam pytanie, o której godzinie najlepiej podawać dziecku witaminy, żeby miały jak
najlepsze działnie?
 
reklama
Ja tez podaje dwie krople, a o godzinach podawania nie bylo mowy. Dziewczyny, a w jaki sposob wy podajecie dzieciom witaminki?? Tzn. czy mieszacie np. z mleczkiem, czy podajecie osobno?
 
witam:-)
nam lekarka kazała dawać aż 4 razy dziennie cebionmulti:szok:bo jej zdanioem mały jest 'jakis blady':eek::-Dmorfologia wyszla ok wiec nie wiem o co chodzi:no:Daje jak sie tylko obudzimy ,w południe i przed spaniem ok20
 
witam:-)
nam lekarka kazała dawać aż 4 razy dziennie cebionmulti:szok:bo jej zdanioem mały jest 'jakis blady':eek::-Dmorfologia wyszla ok wiec nie wiem o co chodzi:no:Daje jak sie tylko obudzimy ,w południe i przed spaniem ok20
Strasznie dużo,jak dla dziecka zupełnie zdrowego i z dobrą morfologią.Może poradż się jakiegos innego lekarza,by nie 'przewitaminizować' malucha,co tez może być grożne.
 
ide jutro do tej lekarki jeszcze raz zobaczymy co powie i jak sie spisze.jak bedzie bez zmian to szukam nadal dobrego pediatry co jest naprawde sztuka!
Może ktos zna dobrego pediatre w limie-warszawa?tylko nie takiego gdzie na wizyte trzeba czekac dwa miesiace!!
 
ide jutro do tej lekarki jeszcze raz zobaczymy co powie i jak sie spisze.jak bedzie bez zmian to szukam nadal dobrego pediatry co jest naprawde sztuka!
Może ktos zna dobrego pediatre w limie-warszawa?tylko nie takiego gdzie na wizyte trzeba czekac dwa miesiace!!

W limie akurat nie, ale z czystym sumieniem moge polecic pania dr Jolantę Mikołajewicz, ma cudowne podejscie do dzieciakow i nie faszeruje ich bez potrzeby lekami... wiecej o niej mozna poczytac tutaj: http://www.homeopatiaok.pl/Portal/Porady/Mikolajewicz.aspx
 
reklama
reklama
Do góry