reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza!

reklama
I po wizycie
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
jestem przeszczęśliwa!
Maleństwo ma 1.10cm i zdrowe bijące serduszko!
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
Termin z OM na 26 lipca ale Kruszynka jest młodsza o ponad tydzień. Kolejna wizyta za 3 tyg (07.01)

A o to moje Szczęście:




MALUŚ powodzenia!!
 
natkusia Kochana, cisze się, że maluszek rozwija si prawidłowo :* Ja już nie mogę doczekać się swojej wizyty. Czekam właśnie na M jak przyjedzie po nas z pracy :)
 
Natkusia Gratuluję kochana!!!!!!! Serducho się raduje :tak:śliczny dzidziuś, rośnijcie zdrowo!!!:tak:
Maluś &&&&& daj znać po wizycie :tak:
 
Cześć dziewczyny. Niczego konkretnego dzisiaj się nie dowiedziałam. Lekarz sam nie wie co mi jest. Pojechałam z M na 14-tą do lekarza, a ten do mnie "Na USG nic nie widzę i nie mam dla pani dobrych wieści, proszę przyjść na 17-tą to pójdziemy do innej sali na lepsze USG". Przyjechaliśmy o 17-tej lekarz zrobił mi kolejne USG i znowu do mnie "Jajniki w porządku i widać, ale nie jest pewien ciałko żółte". Pokazał mi to na USG i na kartce i moim zdaniem widać coś ;/ Powiedział, że jak za tydzień nie wzrośnie to zabieg. Kazał mi w sobotę powtórzyć betę, aby sprawdzić czy prawidłowo wzrosło. A ja nie będę czekać do soboty. Jutro jadę na betę i jak mi się uda to w środę do innego lekarza. Nie będę sugerować się wypowiedzią jednego lekarza, bo może się mylić ;/ Może mi któraś napisać, czy przy ciąży lekarz może pobrać tkankę do badań cytologicznych? A i czytałam w internecie, to beta wzrasta co 2-3 dzień, a ja robiła pierwszą we wtorek wynik 25,1, a drugą w sobotę 64,9 to tylko cztery dni. Jeżeli zrobię jutro betę to od soboty będzie 3 dzień i wzrośnie znowu ponad 100%, to chyba dobrze, co? Teście powiedzieli żebym zmieniła lekarza, bo on już nie jedną osobę wysłał na skrobankę, a okazało się, że ciąża prawidłowo się rozwija;/ Sam powiedział, że długość miesiączki też ma wpływ na ciąże (a ja miałam 10 dni). Możliwe, że ciąża wczesna 3/4 albo około 5 tygodnia od zapłodnienia, a od @ on policzył 8 tydzień ;/ A taki niedelikatny, że bolą mnie pobadaniu jajniki. Jego zdaniem on mocno nie dotykał ;/
 
reklama
Maluś nie ma prawa za dużo widać, bo ciąza jest za wczesna. Ja jak miałam bete ponad 200 i poszłam do lekarza 4 dni później to nawet pęcherzyka nie zobaczył, kompletnie nic. Sam pęcherzyk widać przy becie pare tysięcy także nic się nie martw, powtórz bete.
 
Do góry