reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Hahah a spoko, znalam jednego goscia, ktory na grype kupil sobie paracetamol (w Holandii) i go łykał... Az w koncu mowi do mnie:
- Olu, cos takie duze te tabletki i dziwne w ksztalcie...
Pytam go, jak dziwne? A on na to:
- No, jak taka łódź podwodna...

Heheh
 
reklama
Pietrucha- nie przejmuj się, serduszko jest zarodek jest, a może kąt widoku był trochę zły. będzie dobrze.
Anna - nie panikuj, dzieci lubia jak jest ciasno, a jak Ci urosnie taki 3,5kg albo i lepiej to myślisz, że nie będzie mu ciasno???
A z tymi tabletkami to czad, tez miałam nystatyne, wtrzeba było doradzić koleżance, że w opakowaniu jest taki patyczek do aplikacji, jakby sobie wstrzeliła w gardło nie musiała by kroić na cztery:)
 
Może niesmaczna ta luteina, bo to ta dopochwowa?
doustna doustna :p

Pietrucha gratuluje udanej wizyty, mi sie wydaje ze skoro lekarz sie nie zmartwil tym to ty tez nie powinnas. Ja raczej jak na usg widywalam to tez 'malo regularne'

Anna czasem jest wiecej miesca czasem mnie i wraz z wzrostem dziecka to sie bedzie zmieniac, glowa do gory ;)

Ja dzis odebralam wyniki badan - glukoze robilam. W normie 3,5 - 5,7 mialam 4,8 czyli super :)
Wiec hcyba w ostatnim wyn iku mial znaczenie ten moj grysik :D
 
ja po wizycie, poszłam tylko po receptę, ale zrobił mi usg i jak na razie serduszka nie ma, ciąża trochę mniejsza niż to wynika z ost miesiączki, ale jest w macicy, jest pęcherzyk, sama nie wiem co o tym myśleć, za tydzień kolejne usg mam nadzieję, że już będzie serduszko; nie przeżyję drugiego poronienia;/
przypisał duphaston 2x1, zakaz seksu, oszczędzać się, chciał wypisać L4 ale na razie podziękowałam
 
Edyta to wczesna ciąża i może być jeszcze mało widać. Ja w 6 tygodniu miałam sam pęcherzyk, a w 7 już dzidzia z serduszkiem. Za tydzień na pewno będzie piękny ludzik z bijącym serduszkiem.
 
Dzięki dziewczyny!

anna - ciesz się, bo lekarz mówi,że u Ciebie w porządku:* Więc nie panikuj kochana, wiem - nie łatwo!;-)
emotion - właśnie lekarz mi powiedział,że martwi go ten nieregularny kształt...eh:/:-(
edytka - jeszcze jest czas,żeby zobaczyć i usłyszeć serduszko. Najważniejsze, że na ten czas wszystko jest dobrze.
 
hej dziewczyny, ja dzisiaj spędziłam 5 godzin w szpitalu :angry: stwierdziłam że wkurza mnie to czekanie i znowu miałam plamienia z krwią i bóle brzucha, więc zebraliśme się z z mężem i kierunek szpital. Najpierw lekarz zbadał mnie (podotykał brzuch, ciśnienie, temperatura) i zrobił ogólny wywiad i zrobił test ciążowy. Oczywiście naściemniałam mu, powiedziałam że boli mnie strasznie mocno brzuch i cała lewa strona ciała, tak jakby sugerowałam ciążę pozamaciczną- bo inaczej by odesłali mnie do dom, acha i jeszcze konflikt serologiczny też odegrał swoją rolę. No więc w końcu przyjęli mnie na oddział, tam znowu podstawowe badania i wywiad, ja znowu naściemniałam. Potem w końcu lekarz-specjalista i badanie dopochwowe, bardzo dziwne badanie wsadziła mi coś i to się rozwierało już tam w środku a ona sobie mnie oglądała przy mega ostrej lampce. Po badaniu powiedziała że szyjka jest zamknięta i dobry znak, pobrali mi krew, aż 5 probówek :szok: i mocz. Wyznaczyli usg na czwartek 8.45 ;) Wrócilismy do domu po 5 godzinach w szpitalu:happy: Niedawno zadzwonili ze szpitala i powiedzieli że krew jest pozytywna, chodziło między innymi o bete (powiedzieli tylko że pozytywna, nie podali ile dokładnie ma) i ogólnie pytali się jak się czuję itd- jak zawsze mega miło;):-) no więc czekam na czwartkowy scan, i w czwartek znowu bete mi zbadają
 
reklama
Pietrucha a moze konsultacja u innego lekarza? Wiecej sie dowiesz o ksztalcie

Ewelqa kombinatorka:-) i dobrze trzeba walczyc o swoje

Edytka tak jak dziewczyny pisza jeszcze czas:-) badz dobrej mysli
 
Do góry