reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty/badania/wyniki

reklama
Hmmm jako ze ja jestem na etapie szukania lekarza, to mam wizyty 13.07...16.07 oraz 25.07 : D mialam nadzieje, ze ta u ktorej wczoraj bylam bedzie mnie prowadzić, ale raczej nie..fakt, pracuje u nas w szpitalu, jedt mega sympatyczna...ale ma chyba z 70lat i lekka skleroze, praz sprzet sprzed 20 lat.

W piatek wizyte raczej odpuszcze, w poniedziałek mam u samego ordynatora szpitala a 25 u doktora co mi prenatalne robil..chyba on wygra ;)
 
reklama
Ja wizytę mam 25.07 godz. 8:00...
Połówkowe dowiem się dopiero na tej wizycie kiedy, ale za to umówiłam się na 3D/4D na 16.08 godz.9:45
 
Do góry