reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u ginekologa - usg

Moje usg :) Wg usg ciąża 7+1 :D Serduszka pika :)

upload_2018-3-21_8-10-52.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2018-3-21_8-10-52.jpeg
    upload_2018-3-21_8-10-52.jpeg
    280,8 KB · Wyświetleń: 1 007
reklama
Ja po wizycie. Wizyta okropna. Dobrze, że idę tam tylko raz. Nie dała mi zdjęcia z usg, powiedziałam że maż w domu z córką i czekają i będą się cieszyć, to powiedziała, że to jest małe by się z tego cieszyć. Pozwoliła mi zrobić tylko zdjęcie z usg, które miała do dokumentacji. Widziała serduszko, ale mi nie puściła, choć ją prosiłam, też stwierdziła, że dziecko jest małe i posłucham na następnej wizycie. Jak się dopytywałam czy serduszko jest i czy wszystko w porządku to powiedziała, że tak. Mało się tam nie rozpłakałam. Zazdroszczę dziewczyny, ja usłyszę serduszko dopiero w 10 tygodniu za dwa tygodnie :(

Więcej bym do tego gina nie poszła... Gbur a nie lekarz :( Ale najważniejsze, ze wszystko ok i tego się trzymaj! :tak:
 
1521730787-c6ed6fc28db8b336-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny nie wiem jak to sie stało ale po 6 dniach od ostatniej wizyty jest dzidzia i serduszko pika [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny bobas Gratulacje [emoji176] mam nadzieję że za parę dni też bede mogła się pochwalić swoim zdj z usg.

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry