reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
galaxia śmiałam się właśnie....że mogą być jaja, że urodzę w ekspresowym tempie w porównaniu z Tobą. u Ciebie czop - u mnie nie. u Ciebie skurcze - u mnie nie. u Ciebie oczyszczanie - u mnie nie. jak mi wszystko na raz chluśnie to dopiero będą cyrki!:-D
 
Monia normalnie jestem w szoku!!!
Gratulacje! Szkoda, że GBS nie masz w poniedziałek 02.09, bo ja wtedy jade i byśmy się spotkały (mi kazał jechać na IP w godz. 13-18). Nie ma opcji, dziś pakuje torbę ;-)
 
Magdzia kochana nic się nie martw tą wagą, tym bardziej, że lekarz robił to w pośpiechu a wystarczy milimetr i wychodzi inaczej. Będzie dobrze, ważne, że maleństwo zdrowe :tak:
 
KADEMI maluszka chroni jeszcze pęcherz płodowy i dlatego jak zaczną odchodzić wody to trzeba jechac do szpitala szybko bo wtedy moze dojść do zakażenia...
 
Monia no i pięknie, dzidzia rośnie! :-) Do łóżka sio i leżeć grzecznie :-p, a co do tego że jak na razie u Ciebie było "bezobjawowo" to bardzo dobrze, najlepiej jak leci wszystko na raz bez zapowiedzi, wtedy się przynajmniej człowiek nie zastanawia czy to już czy jeszcze nie :sorry2:
 
reklama
Dokladnie tak najlepiej bach bach i pozamiatane... w domu nie wysiedzisz tylko jechac musisz :tak:


a tak to sie czlowiek zastanawia jak krowa na rowie :zawstydzona/y:

ja mam GBS uemny tzn NIE WYHODOWANO... a antybiotyk trzeba podac jesli droga jestotwarta do dziecka... rozwarcie itp itd :tak:


Ostatni beda pierwszymi... a ja sama nie wiem juz nic :blink: fatalne uczucie
 
Do góry