reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

judyś - dobrze, że ta strzałeczka jest - to sobie już dopowiedziałam resztę. Nie potrafię czytać USG :) Jeszcze raz gratki :)
katjoshka - looknęłam na listę wrześniowych mam - i widzę, że tam propozycje imion: same żeńskie :D Masz pomysła na imię dla syna? :)
 
reklama
No kobietki gratuluje pięknych wizyt :)

Siuraczkow i psipsi ;)

Młodzież zdrowo nam rośnie i to jest najważniejsze !!! ;-)

Ja jutro na 10.00 cala familia ,zobaczymy czy wisior jest czy odpadł ;)
 
Jak obiecałam dzisiaj na spokojnie bez szału pisze i wrzucam foty aliena:
WP_20130403_002.jpgWP_20130403_001.jpg
wizyta bardzo spoko, lekarz zdradził mojemu M. ile wazę, a się umawialismy ze na głos nie mówi:))) hehe, ale się wygadał, a potem to już się bał odzywać:))i pyta mnie szeptem:
Zylaki Pani ma ? ? ? :)) a ja do niego - nie no teraz to już Pan się moze o wszystko głosno pytac:)))))
Potem sobie z moim M ogladali USG a mi łaskawie czasem pokazali, maluch leżał w pozycji hmmm... stojącej nogi na dole głowa u góry i lekarz mówi - no nie zobaczymy płci, nie ma opcji, po czym bach, dziedzic usłyszał i walnął siuraka na głowicę:))) wątpliwości nie było żadnych - siurak jak ta lala, w samym centrum ekranu:)
Młody wagowo wyprzedza o tydzień, lekarz mnie straszy, że będzie duży, ale patrzę, że dziecię Lori też 200 g wiec trochę przestałam panikować:) wyniki są lepsze niż myślałam, oczywiscie zasiałam panikę niepotrzebnie, dostałam ponownie kwas foliowy i masę badan do zrobienia, biorąc po uwagę, że mamy jeszcze prenatalne to ładnie nas kwiecien szarpnie na kase.
LORI-Dowiedziałam się też że znieczulenie w naszym szpitalu( w tym w którym gosciłam ostatnio) jest bezpłatne, ale jak nam przyjdzie przeć po nocy, to możemy nie dostać bo jeden anestezjolog na dyżurze, pytałam również o gaz i jego działanie, powiedział, że z tego co widzi i co mówią pacjentki, bardzo fajnie działa, uspokajająco i rozluzniająco, oraz przeciwbólowo.
Love trzymam kciuki, za inne dzisiejsze wizyty też(nie kojarzę kto ma)
 

Załączniki

  • WP_20130403_002.jpg
    WP_20130403_002.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 43
  • WP_20130403_001.jpg
    WP_20130403_001.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
kurcze no na prawdę dużo tych siusiaczków na wrześniówkach :-) ja juz sie nie moge połapac kto wie, a kto jeszcze nie i co u kogo tam siedzi w brzuchu. Koniecznie przydała by sie ta tabelka :tak:

Katjoshka
- dzieki za info o znieczuleniu, ale darmowe jest zzo czy jakies inne pomniejsze? ja sie tym razem zastnawiam nad zzo. Zdjęcia mi się niestety nie otwierają :( ja nie mam tym razem ładnych, ale nie rozpaczam bo mam ich bardzo dużo. Większości oglądaliśmy na 3d i 4d i tak jak u ciebie zrobił pokaz dla męża :-p
Jeśli chodzi o wagę to Mati tez był ciągle troche za duży. Urodził sie miesiac za wczesnie i miał 3100. Jakby dobił do terminu to byłby spory.
 
Lor super, ze Olenka to Olenka i ze wszystko jest ok:)

judys gratulacje mi sie tez leon podoba ale Ema nie moge przekonac;/ no nic jeszcze troche czasu mam:)

katjoshka bardzo gratuluje chlopaka i fajnie, ze wszystko przebiega prawidlowo.
 
reklama
Do góry