reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Powiem Wam dziewczyny,że też nie byłam przekonana co do tego żeby ciąże prowadzić prywatnie.. Mówiąc szczerze to nie planowaliśmy z M dzidziusia jeszcze... Z przerażeniem w oczach poszłam się zbadać do szpitala na NFZ żeby potwierdzić ciąże, niestety tam czekał na mnie okrutnie niemily lekarz nie powiedział mi nawet w którym jestem tygodniu i czy wszystko gra.. Wręcz przeciwnie.. podsunął mi wizytówke z numerem i adresem swojego prywatnego gabinetu i skomentowal krótko,że on tutuaj nie ma czasu zeby mi na takie pytania odpowiadac bo ma 5 min na kazda pacjentkę. Wyszłam oburzona!!! Na dobre straciłam wiare w porzadnego lekarza na NFZ... Zazdroszcze Wam,że miałyście okazję spotkać tak kompetentne osoby nie płacąc!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja znalazlam super lekarza na NFZ i 3 dni czekalam na wizyte potwierdzajaca ciaze.
Kazda wizyta trwa miniumum 30 min. Zawsze mam usg. Rozmowa. Wszystko na spokojnie bez poganiania
 
ja po wizycie...pomacał, dość długo pouciskał i stwierdził, że dziś nie powinnam urodzić...że może jutro:) super poczucie humoru.:-) a badania by mi porobił u siebie w szpitalu, te na hiv i wasermana...to go zaskoczyłam, że nie będę rodzić u niego:tak: usg nie było
 
no kochane nasze 25 juz niedlugo....zatem jacieee....trzymam za was kciukaski,,dajcie znacc co...echh

karpula to fajnie ze ok:)

mb ale ze co masz rozwarcie czy co,ze ci powiedzial,ze mozesz jutro urodzic????

marika ja mam tak samo jak ty,wszytsko na jednej wizycie,i wizyta dlugggaaa..ale owocna jak ja to mowie,wiem wszystko widze wszystko i wogole...
 
ja dzis po ostatnim USG bo termin mam 2.12 w szpitalu :)

wreszcie zobaczyłam buzie bo oczywiście zawsze sie zakrywał rączkami :) maluch rośnie ale ma około 3kg chociaz dr mowi ze moze byc plus minus 450g ale raczej nie jest wielkoludem wiec mysle ze wazy realnie z 2700 :) przeczucie matczyne :p

łóżeczko wczoraj złożone wiec maluch jak dla mnie może sie pojawić kiedy tylko chce :)
 
reklama
Do góry