reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Sylwi- donosisz! Ja dwie ciąże tak donosilam tylko kochana leż leż i leż.
I nie płacz. Bp to też nerwy. Nogi do góry i wszystko będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwi będzie dobrze. Powiedz mężowi, niech zadba o Ciebie, a Ty odpoczywaj i nie denerwuj się, bo to nie pomoże. W razie czego ten krążek to nie taki straszny chyba, a pozwoli dzidzi posiedzieć w brzuszku ile trzeba...
 
Sylwi, no co Ty bredzisz do cholery!!! :wściekła/y: Wszystkie donosimy i nawet nie waż się tak głupio myśleć!!! :wściekła/y: Po prostu czekają Cię 4 miesiące maksymalnego nicnierobienia, a później będziesz się do końca życia cieszyć Cudownym Dzidziusiem i nie wolno Ci inaczej myśleć!!! :wściekła/y:
 
czesc Dziewczyny!

dawno mnie tutaj nie było, tyle nowych wątków założyłyście w styczniówkach, że nie wiem gdzie mam się odezwac;p
u nas wszystko w porzadku Dzidzia rośnie - będzie dziewczynka! tak więc parka nam sie trafił;D jestem podekscytowana, czekaja nas nowe doświadczenia!
od dzisiaj siedze i kuję do obrony mgr bo jakoś w pażdzierniku będę ją miała.. jak mi się nie chce! porazka..

pozdrawiam Was i brzuszki i Maluszki ;D
 
MamaOlka&Franka heh. Moj byly urodzil sie owiniety pepowiną ale to bylo 30lat temu:) Bedzie dobrze, moze sie odwinie czego mocno zycze!

Sylwi szyjka krotka ale przeciez nie musi taka zostac;) Moze sie wydluzyc tylko zadnego dzwigania kucania i schylania. Chodzic niby mozna. Tak mowili w szpitalu dziewczynie ale w razie czego zalozyli krazek. Byla w 17tc. No i polecam na skurcze magnez aspargin bo chyba wiekszosc z nas go lyka (ja 2x3). Trzymam kciuki &&&

Aladynka gratki corci!
 
Ostatnia edycja:
Sylwi oczywiści że donosisz, leż, nie ruszaj się i będzie dobrze. U mnie na czerwcu kilka dziewczyn miało pessar i wszystkie donosiły a jedna nawet Przenosiła bo jak jej zdjevli to nagle szyjce odechciało się zmniejszać! Dbaj o siebie odpoczywaj i będzie dobrze!!
 
Tasia jak gin jest ok to zostań już przy nim zostań :) Podwyższony poziom leukocytów w ciąży nie jest czymś dziwnym

Sylwi mi też się szyjka skróciła-niestety nie wiem o ile. Biorę 3x2 mg+b6, 3x1 no-spe i 2x luteinę...mam się oszczędzać i właśnie za dużo nie spacerować, nie dźwigać. Głowa do góry i nie myśl nawet, że nie donosisz!!! Wypluj to!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry