• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
a tak w ogóle po co należy kontrolować wagę? dlaczego lekarz w ciąży waży? tzn. rozumiem przy cukrzycy itp. (choć nie wiem, czy waga ma tu znaczenie, ale wydaje mi się, że tak), ale w przypadku zdrowej kobiety?
 
sprite:

Nadmierny wzrost wagi zwiększa bowiem ryzyko:
 
Nulini, gumuj to! po cholerę się pytałam :-p:-p:-p:-p:rofl2:



edit: w takim razie ginekolog/położna powinien od razu byc dietetykiem, bo skoro kobieta nie obżera się, a ma tendencję do tycia w ciąży, to w jaki sposób może sobie pomóc? taka wizyta z ważeniem powinna być kompleksowa i pacjentka powinna dostać szczegółowy plan żywienia!
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry