• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

Gosiane, Żelka gratki udanych wizyt!

Widzę wagowa licytacja. Ja ważę ponad 2kg więcej od max wagi na ten etap. Niebawem ósemka z przodu się pojawi...:banghead:
 
reklama
Zelka, super, ze wszystko w porzadku u Alutki :)

Doggi, ja na silowni I fitnessach spedzalam conajmnuej 3-4 razu w TYG po 2 godz, zaczybalam ciaze z 6 pakiem na brzuchu, a teraz mi same flaki wszedxie wisza :( od 15 TYG dostalam zakaz cwiczen jakichkolwiek, wiec moj organize chyba zglupial :(
 
gratuluje wizyt! :tak:


dobrze, że moja gin mnie nie waży, bo gdyby tak było to chyba zdrowy opierd.ol bym dostała :-p sama też już się nie ważę, bo po co? na dietę i tak nie przejdę, więc nic mi ta wiedza nie da. wiem tylko tyle, że jak z młodym wyszłam ze szpitala po 5 dobach, to miałam 10 kg mniej. także jakieś sztuczne te kg były ;-)
 
reklama
Mnie przeraza fakt ze jestem non stop glodna i tylko chodze i szperam co tu zjesc! A nawet nie glodna bo czuje sie pelna wrecz opchana a mimo to szukam czegos i jem...non stop:/

O ten BMI lepszy bo pozwala przytyc mi 16 a nie tylko 14:p
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry