• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
Ja w poniedziałek miałam wizytę :)

Lena waży 1400g. Wody, łożysko ok. Szyjka skróciła się z 32mm na 22. Na wadze mam +6kg więc źle nie jest. Wyniki wszelkie też mam w normie :)
 
Ostatnia edycja:
Rosną to nasze bobasy..ja pewnie będę miała tylko usg d.pne więc się pewnie wagi nie dowiem..dopiero za kolejne dwa tyg
Alicjaaa teraz doczytałam, że ty tydzień starszą dzidzie nosisz a tu taka fajna waga :) nono....
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry