reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wkładki laktacyjne

Czy jesteście za używaniem wkładek laktacyjnych?

  • tak

    Głosów: 61 95,3%
  • nie

    Głosów: 1 1,6%
  • nie wiem

    Głosów: 2 3,1%

  • Wszystkich głosujących
    64
ja używam J&J lub Penaten-to to samo i dla mnie są najlepsze, używałam Belli i Rossmana ale tamte były za mało chłonne jak dla mnie
 
reklama
Ja używałam Belli - do niczego :no: Szybko przeciekały :baffled: Johnson & Johnson - super :tak: Teraz używam Rossmanna i też nie narzekam :-) Zastanawiam się nad tymi wielorazowymi :confused: Czy one mają jakąś folię, która zabezpiecza przed przeciekaniem?
 
Wielorazowe folii nie mają, bo by się cycki odparzały. Ale mają bardzo chłonną gąbkę czy jakąś wkładkę, no i mięciutką wyściółkę. Generalnie nie przeciekają szybko, ewntualnie po kilku godzinach, jak jest intensywny wypływ pokarmu.
Ja takich używałam i będę znowu.
 
Nie mają.
Ja, ogólnie rzecz biorąc, polecam wielorazowe, jak już nie karmi się tak intensywnie i mleko samo z siebie aż tak nie wycieka.
 
Uzywalam Belli - wogole nie chlonely mleka, wylewalo sie bokami i tyle, bezsensu.
J&J zostawialy mase niteczek na sutkach, tez do kitu.
Moze by sie sprawdzily gdyby mi z cycow nie lecialo.
Teraz uzywam Canpola i jestem zadowolona, ale szybko sie skawalaja jak chlona mleczko. w porownaniu z tamtymi te sa rewelacyjne.
Nie widzialam wkladek Gerbera, czy one sa w aptece?
 
niczka,gerberowskie wkładki ja kupowałam w aptece i jak dla mnie rewelacyjne:tak:,w środku mają granulki jak Pampersy i puchną jak nasiąkną:-) i wogóle nie przemakają:no:Jedynym mankamentem są pozostające na piersiach włókna z wkładki,takie drobne niteczki:baffled:.
 
reklama
Do góry