reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Ja mam komode z IKEA z przewijakiem i dla mnie rewelacja! W szufladach miałam wszystko dla małej, a z przewijaka korzystałam tak długo jak robiła w pieluchy - czyli do 2 lat :tak:
 
reklama
A ja przewijaka używałam do 2 roku życia synka. Miałam cesarskie cięcie i nie wyobrażam sobie bym mogła na łóżku w pozycji siedzącej i skrętnej przebrać synka po porodzie nie wspominając o schylaniu się. Przewijak stał na łóżeczku a nad nim mogłam zawiesić karuzelę z zabawkami co zajmowało małego na czas wszystkich czynności, które przy nim robiłam. Uważam że przewijak to ułatwienie dla matki ze względu też na kręgosłup.
 
ja też jestem za tradycyjnym drewnianym łóżeczkiem z przewijakiem który używam do dziś mimo że Mała spi już na wersalce;-)
 
Ja mam zakupy z głowy. Mam wózek Quiny Speedi SX - trójkołowy. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona! Łóżeczka mam 2 drewniane Drewex i turystyczne na wyjazdy.
 
Hej ja również chciałam kupić podobne łóżeczko,ale widziałam je w realu i sprzedawczyni powiedziała mi ,że pierwszy poziom utrzymuje tylko do 8 kg.( i mieli już reklamamcję na to łóżeczko ponieważ zarwało się).A po drugie jak je zobaczyłam to jest jakieś takie zimne i ciemne.
 
Mój syn ważył prawie 5 kg przy urodzniu. Szybko przybierał na wadze i nic nie "uszkodził". Może tamto było jakieś wadliwe, albo źle użytkowane. Ja byłam zadowolona.
 
my mamy i tradycyjne i turystyczne ale uważam że bardzo ważny jest materac - powinien być solidny - kokos/gryka, na pewno nie pianka...no a do turystycznego to takie dobry materac to chyba tylko na dół można połoyć? no a to bardzo niewygodne przy małym dziecku
 
ja też jestem za tradycyjnym drewnianym łóżeczkiem z przewijakiem który używam do dziś mimo że Mała spi już na wersalce;-)


podasz mi albo podacie mi jakiegoś linka na to drewniane z przewijakiem?przewijak jest w nie wmontowany?wiecie co ,nie spotkałam się z drewnianym i przewijakiem tzn takie 2 w 1...kobietki jesteście niesamowite!juz teraz wiem ze kołyska nie bedzie stać w moim domku mimo że taka cudna:):):)
 
Kurcze, ale kołyski są taki ładne choć rzadko komu się przydają... mi się marzył taki koszyk wiklinowy o taki np: Wiklina oraz wyroby z wikliny rogożyny i rattanu / Oferta / ARTYKUŁY DLA DZIECI, ale to pewnie jeszcze mniej praktyczne rozwiązanie niż kołyska :-D. Pewnie bym w nim potrzymała dziecko miesiąc i by wyrosło :tak:, choć z drugiej strony Remek za długo z łóżeczka nie korzystał, jak tylko był troszkę większy i ciężko mi było go wyciągać to zapakowałam go do naszego łóżka i tak już został... tyle, że w czwórkę to się chyba już nie zmieścimy :rofl2:
 
reklama
Wampirka ja kupiłam osobno łóżeczko w zwykłymm sklepie za chyba 220zł i przewijak osobno za 55zł. Uważam że to co nam się podoba nie zawsze się sprawdza w praktyce. To Moje trzecie łóżeczko i stwierdzam że proste bez żadnych bajerów jest najlepsze, na baldachimie zbiera się kurz a to może wywołać alergie no chyba że bedziesz prac i prasować co 2-3 dni ale to bezsens!
 
Do góry