reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózek elektryczny

MajeczkaPL

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
dla mnie to tez dyrdymały, tak samo jak te expresowe chudnięcia gwiazd, zamiast zajmowac sie dzieckiem, pol dnia na silowni spedza, bo musi dobrze wygladac na sciance w tydzien po porodzie

reklama

BajkowyPokoik_pl

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Podobnie jak Wy,ja również nie jestem przekonana co do takiego rozwiązania,uważam t za przesade i nigdy nie zastąpi on tradycyjnego wózka,raz chodzi o wygodę a dwa bezpieczeństwo.

Tosia_S

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Co sądzicie o tej nowości, która pojawiła się na Polskim rynku Myo Tronic Foppapedretti - kosmos na ziemi
Jakoś nie przekonuje mnie ten "bezszelestny" silniczek elektryczny...

Nie znam tego wózka, ale miałam przyjemność jeździć Cybex ePriam i powiem Wam, ze bajka. To na prawdę działa. Pod góre zdecydowanie lżej, z górki nie leci i nie trzeba go przytrzymywać, na nierównej nawierzchni nie trzeba wkładać w pchanie zbyt dużo siły. Warto wybrac się do sklepu gdzie mozesz przetestować taki unikat;) ja robiłam to w sklepie tosia na ursynowie, bo mają tam specjalne maty z nierówną nawierzchnią i podjazd. Daja tez obciążnik, żeby faktycznie odczuć ciężar dziecka.

Do góry