reklama

Wózek elektryczny

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez tetinka, 24 Czerwiec 2013.

1. tetinka

tetinka Zaciekawiona BB

2. Phelania

Phelania Mama 2 urwisów :P

Jesli mialabym kase i nie mialabym co znia zrobic to zapewne bym sie skusila na taki "gadzet" wydaje mi sie ze jest wygodny dla dzidziusia no i mamy wizualnie nawet ciekawy napewno wzrok przechodniów bylby na porzadku dziennym:)Mnie sie podoba:pTylko kolorami sie nie popisali:)no ale chyba to nie najwaznijesze wygoda maluszka i mamy najwazniejsza;)

3. reklama
  4. Katkax

Katkax Aktywna w BB

strasznie mi sie to nie podoba ! teraz codziennie widze jak te szurniete angielki chodzą z takimi wózkami "/

5. tetinka

tetinka Zaciekawiona BB

To u Was takich na pęczki?

U nas szykuje się wysyp jak już pisałam w poprzednim wątku, ostatnio Dorota Gardias na łamach jakiegoś portalu "wybierała" wózek i patrz wybrała właśnie ten :) Z fb marki dowiadujemy się, że makuchy wozić nim będzie Dorota Czaja i Justyna Steczkowska, wydaje mi się, że producenci "walczą" jeszcze o Sochę i będzie komplet :D

6. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

7. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Mam go już od środy - zainteresowanych odsyłam do FB :) Link powyżej :D

8. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

9. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

dla mnie taki wózek to zbędny lans i wydatek, podkręcany przez "gwiazdy", któr w sprawach dzieci są dla mnie zadnym autorytetem

10. reklama
  11. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

To bardziej nowoczesny gadżet który jest w modzie niż prawdziwy wózek,poza tym uważam że satysfakcję daje to kiedy możemy sami ręcznie pchać go podczas spacery zamiast czekać na to czy silnik łaskawie odpali,jakoś nie wyobrażam sobie tego w praktyce.

12. moniczka84

moniczka84 Zaciekawiona BB

straszne... ;/ to jest straszne, masakra... słów mi brak

Poleć forum