reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Mutsy 4Rider

Dołączył(a)
3 Październik 2011
Postów
0
Drogie mamy,
Planuję zakup wózka Mutsy 4Rider. Co o nim myślicie? Cena jest dość spora dlatego planowałam zakupić ten wózek grupowo, wówczas cena jednostkowa spadnie. Czy są jakieś chętne mamy?
 
reklama
Moze nie warto kupować nowego wózka wydając z fotelikiem ponad 3000zł tylko kupic używany w super stanie. Ja taki posiadam i to 4 rider. Nie wiem jakiego kolorku pani szuka i jakiego fotelika czy maxi cosi cz traveller, zawsze mozna obejrzeć i pogadać z kims kto uzytkował mutsiaka. Szczerze mówiąc ja uzywałam i byłam bardzo zadowolona. Choc jak bym miała raz jeszcze wydać tyle kasy zastanowiła bym się nad zakupem uzywanego w super stanie. Bo przy sprzedazy później traci sie niemalże połowę ceny zakupu. Jak cos proszę pisać chętnie podzielę sie moimi doświadczeniami lub pokazę zdjęcia mojego.
 
3000zł uuu to bardzo dużo, ja zapłaciłam nie spełna 1500zł i mam 4w1 niskie ceny sa na bebis.pl ja polecam wózek Laret black, to moje cacuszko;) a tam mają taniej niż u producenta.
 
Do góry