reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek muuvo quick 2.0 używany

Dołączył(a)
22 Kwiecień 2022
Postów
5
Czy któraś z mam użytkowała ten wózek? Kupiłam używany egzemplarz przez jedno dziecko i niby wszystko ok, ale czy gondola powinna tak ruszać się? Jest wpięta na adapterach i bardzo mało stabilna, ledwo ją dotknę, a kiwa się do przodu i tyłu. Czy to możliwe, że jest aż tak rozchwiana? Zaczynam żałować zakupu i wydanych pieniądzy... Już rozumiem dlaczego w sklepie nowe wózki tyle kosztują 😩
 
reklama
Czy któraś z mam użytkowała ten wózek? Kupiłam używany egzemplarz przez jedno dziecko i niby wszystko ok, ale czy gondola powinna tak ruszać się? Jest wpięta na adapterach i bardzo mało stabilna, ledwo ją dotknę, a kiwa się do przodu i tyłu. Czy to możliwe, że jest aż tak rozchwiana? Zaczynam żałować zakupu i wydanych pieniądzy... Już rozumiem dlaczego w sklepie nowe wózki tyle kosztują 😩
Używany wózek nigdy nie dorówna nowiutkiemu. Chociażby byl w najlepszym stanie, to samo zużycie przez eksploatację. A uzywane wózki w idealnym stanie tez się cenią. Czasem lepiej wybrac tańszy model a nowy, niz drozszy a uzywany.
 
Do góry