reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

wozek pierwsze zakupy

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez mala2323, 21 Czerwiec 2014.

1. mala2323

mala2323 Zaciekawiona BB

cześć dziewczyny jakie wózki polecacie??? no i kiedy pierwsze zakupy zaczełyście robić jestem w końcówce 10 tyg i juz sie nie moge doczekać aby cos kupić ;-):tak:

2. misia1608

misia1608 Fanka BB :)

U mnie pierwsze zakupy rozpoczęły się od razu po usg w 11 tygodniu ciąży :) wózek najlepiej kupić tuż przed końcem, by gwarancja obejmowała dłużej :)

3. reklama
  4. aga3004

aga3004 Fanka BB :)

Ja nie robiłam jeszcze żadnych zakupów ale dziś oglądałam wózki :-). Może gdyby to była pierwsza ciąża też byłoby inaczej

5. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

Ja pierwsze zakupy zrobiłam w 12 tyg po pierwszym usg. Wózek kupiłam w 6 miesiącu.

6. mala2323

mala2323 Zaciekawiona BB

kurcze ja juz miałam usg robione odrazu na kazdej wizycie wiec zdjecia maluszka juz posiadam a nie dlugo bede robic 3d

7. Igga

Igga Zaciekawiona BB

My kupiliśmy wózek miesiąc po narodzinach córki. Na wyjście mieliśmy pożyczone nosidełko i wózek na pierwsze tygodnie też. Kupiliśmy Makalu 4 i nikomu go nie polecam... wózek karoca, nosidełko bez żadnych atestów, głębokie, żeby noworodka włożyć trzeba było poduszkę podkładać, jedyny plus to gondola długa bo około 90 cm, do tego szeroka i fajna budka chroniąca. Spacerówki nie używaliśmy w ogóle, okazała się niewypałem. Do dziś nie mogę odżałować, że nie zwróciłam tego wózka. Kupiony oczywiście na allegro. Teraz gdybym miała kupić wózek kupiłabym na 100% X- landera lub Baby Dresing.

8. Tasia001

Tasia001 Fanka BB :)

Wszystko zależy jaki chcesz wózek. Jeśli używany to możesz się rozglądać za okazją. Jeśli nowy to najlepiej na koniec jak radzą dziewczyny.

A co do modelu. Zależy gdzie mieszkasz. Jeśli w bloku to patrz na wagę, jeśli na wsi to z dobrymi pompowanymi kołami. Inna sprawa to wymiary bagażnika Twojego samochodu. Z dużymi wózkami jest problem przy mniejszych samochodach.

Ja mam Quinny Speedi (jest to wózek 3 kołowy) i jestem zadowolona. Na tyle lekki, że mogę go wnieść gdy potrzeba, a chciałam pompowane koła bo dużo spaceruję w terenie niekoniecznie miejskim.

9. paulina119a

paulina119a Zaciekawiona BB

Hej.
    Jestem w 20tc i wózka jeszcze nie mamy. Co raz częściej zaczynam sie na poważnie zastanawiać nad firmą Emmaljunga. Dużo dobrego się naczytałam o tej firmie. Co prawda ponoć są to wózki dość ciężkie ale to akurat nie jest dla mnie problemem bo nosić go nie będę (mieszkamy w domu).
    Może któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tymi wózkami...i te dobre i te złe ;-) ? Z chęcią wysłucham Waszych opinii.

10. reklama
  11. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Ja miałam Emmaljunge, jakiś czas temu oddałam ją koleżance. Woziłam w niej moich obu synów, dokupiłam dodatkowe siedzisko i miałam wózek dla obu. Wózek jest ciężki, ale bardzo wytrzymały. Sprawdzał się na drogach w mojej miejscowości, czyli dziurawych żwirowo-gruntowych. Był łatwy w prowadzeniu. Tylko jedna uwaga, nie wybieraj jasnego, ja miałam błękitny i plułam sobie w brodę, bo strasznie się brudził. Po złożeniu mieścił się do bagażnika skody fabii.

12. elwira.

elwira. Początkująca w BB

hej. Ja zaczynam 19 tydzień :) wózek wybrałam Tako Dalga 3 elementowy. jeszcze nie kupiłam ale wiem, że bedzie to on bo ma dobry hamulec ( maż testował) długa gondola, szybkie składanie i ściągane koła w aucie można umieścić bezproblemowo, po za tym na dole koszyk metalowy - w lutym/marcu na śniegi bedzie ok i koła pompowane :)

Poleć forum