reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Monika ja miałam Abc design dla juniora, tylko że wersję parasolkową i ogólnie sprawował się ok jedna rzecz mnie denerwowała: jakość materiału :-( po juniorze, to nył on już dość mocno wyblaknięty, nie wiem jak jest teraz, bo tamten kupowałam 6lat temu, ale radzę zwrócić na to uwagę.
 
reklama
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
do tej pory byłam zdecydowana na drivera 4xl, ale tyle się naczytałam o awaryjności jego kół, że zaczynam myśleć o roanie. nie jest może jakiś cud-miód śliczny (gł. jak dla mnie nieciekawy jest spacerowy) ale na wiosnę i lato kolejnego roku i tak pewnie się pokuszę o samą spacerówkę.
nie wiem czy dobrze,ale chyba stanie na roanie...
 
Niuni wiem co czujesz bo ja mialam to samo ale w koncu sie zdecydowalam na drivera 4 xl bo gosciowka w sklepie (taka znajoma) powiedziala ze od kad pracuje to zdazaja sie tylko "kapcie" ale to oczywiscie twoja decyzja zobaczymy czy ja slusznie zrobilam kupujac ten wozek :-)
 
Zgodnie z obietnicą wkejam moją prezentową brykę, mam nadzieję, że napiszecie mi co o niej myślicie. Ja zastanawiam się nad wymianą materiału na pałąku, tylko boję się czy dostanę coś podobnego. No i dobija mnie kolor stelaża :zawstydzona/y:
Ale ma też swoje mocne strony: jest duży i stabilny, ma pompowane koła, wieelki kosz na zakupy, dobrze się prowadzi, no i narzekam na kolor ale przynajmniej jest kolorowy i wesoły.










Ale wam nawklejałam :-) czekam na opinie :tak: te negatywne też :tak:
 
Jolka, wizualnie to baaardzo mi się podoba. Nie znam się na tym i nawet nie wiem co to za firma, ale właśnie te kolorki są superowe dla dzieciaczka. Na pewno w tym wózeczku będzie mu wesoło. I wygląda na wygodny.:-)
 
To jest niemiecki wózek "Hauck" firma wydaje mi się dość solidna, no i ta firma produkuje jedne z większych (szerszych) wózków, więc nawet duże dziecko się zmieści.
 
hehehe... Tigerente:tak: wózek fajny, a kolorystyka przynajmniej przykuwa uwagę:-p chociaż ja osobiście wolałabym coś bardziej stonowanego, a z drugiej strony dzieciństwo nie musi (a raczej nie powinno) być nudne
ażółty stelaż pasuje do całości:tak:
 
reklama
jolka111-a mi sie podoba i to bardzo, moj maz juz by sie skrzywil ze zbyt ostre kolory a ja tak jak Kachasek napisala-uwazam ze dziecinstwo musi byc kolorowe. Sama walcze z moim malzem o lozeczko, on chce wersje prosta-kilka desek zbitych w calosc, a ja widzialam z dodatkiem rozyczek i walka trwa...;-) ;-) ;-)
 
Do góry