reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki dziecięce

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Termin mam na styczeń ale jeszcze nie mam zakupionego wózka.
Nie wiem czy opłaca się kupować nowy wózek czy lepiej od kogoś odkupić i nie bardzo się znam na wózkach,
jakie według Was jest najlepsze rozwiązanie?
Jak długo Wasze maluchy używały gondoli?
 
reklama
Gondola bardzo króciutko - oboje dzieci mam ze stycznia i późną wiosną już w spacerówkach jeździli, bo w gondoli za gorąco.
Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie to kupno używanego wózka - samej gondoli albo gondoli z fotelikiem, a później inwestycja w porządną spacerówkę, która służy nawet 2-3 lata.
 
wszystko zależy od dziecka. Ogólnie patrząc po OLX nie opłaca się kupować nowego wózka bo na tablicy można znaleźć ciekawe okazje i dobrym stanie. Mam syna z grudnia - kupiłam wózek 3w1 przejeździł w gondoli do maja/czerwca potem w spacerówce z tego wózka.
Córkę mam z lutego i ona np. bardzo szybko wyskoczyła z gondoli mimo że była mniejsza i tak jak syn w maju już śmigała w rozebranym wózku do spacerówki albo w drugiej mniejszej spacerówce którą braliśmy na wycieczki.
Pamiętaj że dużo zależy od dziecka jak i od wózka który kupujesz. Niektóre 3 w 1 mają naprawde super spacerówki w komplecie

powodzenia ze znalezieniem wózka i spokojnego rozwiązania
 
Ja kupiłam nowy camarelo avanger 2w1 za 1500 zł. Urodziłam pod koniec lipca, do tej pory korzystamy z gondoli i jestem bardzo zadowolona :) Mała ma teraz prawie 5 miesięcy, bez problemu mieści się w gondoli w kombinezoniee. Do tego można trochę podnieść oparcie, co na tym etapie jest dla nas bardzo ważne, bo nie chce leżeć na płasko jak nic nie widzi.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
ja potrzebuje wózek na grudzień, wiem na pewno że będzie to wózek 2w1 plus fotel z bazą bo bezpieczniej, a podobno za pomocą adapterów bezproblemowo przypnę większość dobrych foteli. z wózków spodobały mi się anex cross i roan bass soft, raczej pójdę w strone eco skóry
 
ja przy pierwszej córeczce miałam jakiś wózek z allegro no name i byłam mega zadowolona, przy drugiej miała Stokke- bajka a przy tzreciej mam obecnie Chicco next to me, bardzo fajnie się prowadzi natomiast korzystamy dopiero z gondoli, zobaczymy jak będzie ze spacerówką- to wózek 2w1 z gondoli robi się spacerówka :)
 
reklama
reklama
Do góry