reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozki foteliki etc. dla naszych pociech :)

Adela bardzo fajny tez ten wózek :) podobny do naszego :D

Dziewczyny a ja dzisiaj mierzylam foteliki i podziele sie z Wami opinia (nie tylko moją ale i sprzedawcy). Pojechałam do sklepu z zamiarem kupienia jednak fotelika besfae izi go. Po obejrzeniu i porównaniu z nim maxi cosi cabrio fix i maxi cosi pebble wygral maxi cosi cabrio fix. Największą wadą besafe jest to , ze jest waski i głęboki - sprzedawca mowil, ze dzieci bardzo szybko z niego wyrastają i rzeczywiście jak porównalismy jest sporą weższy od maxi cosi. Poczytałam opinie i ludzie tez narzekaja ze dzieci w wieku pol roku czasem juz muszą zmieniać fotelik. Także przy wyborze tego modelu zwróccie uwage na wielkość. Niemowlak wejdzie zapewne w kazy fotelik, ale co pozniej :) No niestety solidniej wygląda besafe, ale ostatecznie kupilismy maxi cosi cabrio fix (promocja jest teraz w sklepie internetowym smyka - cena 499 zł).
 
reklama
Adela bardzo fajny wózek i jak się sprawdził to faktycznie nie ma sensu kupować nowego :) ja mój po małej też chyba sobie zostawie gdyby nam się kolejny maluszek pojawił za jakiś czas :)

L-oka ja się wahałam dokładnie między tymi samymi fotelikami i jednak mamy besafe, nie wydaje mi się wcale węższy ale może się na tym nie skupiłam po prostu. i tak będziemy go używać rzadko bo ja nie mam prawa jazdy, mieszkamy w centrum to mam wszędzie blisko więc tylko do lekarza albo jak gdzieś dalej będziemy jechać to się wepchniemy do taty do auta :) mam nadzieję że i mój i Twój spełnią swoje zadanie ;)
 
nina na pewno spełni :) ja jestem nowicjuszka w tym zakresie i sama tez bym nie zwróciła uwagi na to :) mysle ze nie wiele dłuzej posłuzy ten maxi cosi bo one wszystkie takie male. To pozniej podziel się swoją opinią bo jestem tez ciekawa jak w uzytkowaniu :) My bardzo duzo bedziemy jezdzic autem, wiec ten fotelik to była jakas masakra zeby wybrac.
 
Skoro temat zamarł lekko to pochwalę się naszym wózkiem. Wybieraliśmy i wybieraliśmy - mąż marudził, ale jak zobaczył bebetto luca na białym stelażu to decyzja, że kupujemy była natychmiastowa. Skrzętnie to wykorzystałam ;-)
Wózek już u nas od jakiegoś czasu ale nie miałam weny co by zdjęcia wstawić, no ale dziś mam jakiś aktywny forumowo dzień więc za ciosem:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg


Widziałam też, że na stronie x-landera weszła nowa kolekcja, co myślicie? My x-landera (x-move) też w pewnym momencie braliśmy pod uwagę. U nas przeważył brak amortyzacji (wydawał mi się trochę sztywny) - może niesłusznie. Sporo z was chyba kupuję, bądź ma?
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 133
  • 2.jpg
    2.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 109
  • 3.jpg
    3.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 115
  • 4.jpg
    4.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 113
Skoro temat zamarł lekko to pochwalę się naszym wózkiem. Wybieraliśmy i wybieraliśmy - mąż marudził, ale jak zobaczył bebetto luca na białym stelażu to decyzja, że kupujemy była natychmiastowa. Skrzętnie to wykorzystałam ;-)
Wózek już u nas od jakiegoś czasu ale nie miałam weny co by zdjęcia wstawić, no ale dziś mam jakiś aktywny forumowo dzień więc za ciosem:

Zobacz załącznik 605473Zobacz załącznik 605474Zobacz załącznik 605475Zobacz załącznik 605476


Widziałam też, że na stronie x-landera weszła nowa kolekcja, co myślicie? My x-landera (x-move) też w pewnym momencie braliśmy pod uwagę. U nas przeważył brak amortyzacji (wydawał mi się trochę sztywny) - może niesłusznie. Sporo z was chyba kupuję, bądź ma?

bardzo fajny ten wózek. Ja x-landery kocham, chyba jedyny wózek, który miał same zalety i tylko 1 wadę- wagę
 
Moi pas, też się zastanawialiśmy nad tym wózeczkiem, ale niestety został zdyskwalifikowany. Zbyt ciężko szło mi wyjmowanie gondoli ze stelaża, ja to jakoś za dużo siły nie mam ani sprytu do takich rzeczy, więc niepotrzebnie bym się namęczyła. A szkoda, bo wózek rewelacyjnie się prezentuje!

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Baby Design Lupo. Ma któraś taki?
 
patuśka pani w sklepie też się z tym mordowała:) ale po kilku razach na spokojnie już wiem jak to robić i idzie łatwo! My z kolei lupo też rozważaliśmy - odpadł bo 2 kilogramy cięższy i nie do końca te kwiatki nam odpowiadały. ot duperela!
ale moim zdaniem to świetny wózek też. I wszystko na klik:tak:
 
Moi pas, też się zastanawialiśmy nad tym wózeczkiem, ale niestety został zdyskwalifikowany. Zbyt ciężko szło mi wyjmowanie gondoli ze stelaża, ja to jakoś za dużo siły nie mam ani sprytu do takich rzeczy, więc niepotrzebnie bym się namęczyła. A szkoda, bo wózek rewelacyjnie się prezentuje!

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Baby Design Lupo. Ma któraś taki?

Baby Design Lupo + Baby Design Dumbo - Markowymix Częstochowa

o fajny i nie drogi :)
 
reklama
O kurcze, w tym sklepie jest w naprawdę dobrej cenie! My będziemy kupować w Smyku, bo jakby trzeba było reklamować, to tak jest o wiele prościej niż jak się kupuje w sklepie internetowym.
Ale czy wiesz, że Maxi Cosi City nie da się włożyć do bazy isofix?
 
Do góry