reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki/foteliki samochodowe

Hej! Ja już kupiłam wózek. Zdecydowałam się na xlander xmove w kolorze Black Sea. Oglądałam go w sklepie i bardzo fajnie się prowadził. Myślałam też o bebetto holland ale jednak xlander jak dla mnie lżej się prowadził. Za jakieś dwa dni powinnam mieć go w domu. Mam nadzieję, że się sprawdzi i będzie dobrze służył.
 
reklama
a wiesz może do jakich wózków pasuje? :)
Zależy to pewnie od dostepnych adapterów. Ja kupiłam wózek xlander xmove i są dostepne adaptery do tego fotelika. Moja siostra ma wózek barletta Adamex i chyba też jej pasuje, ale tu musiałabym jej zapytać dokładnie.

Dopytałam siostry i ma adaptery do swego wózka a ma taki fotelik jak ja z tym, że w kolorze morskim.
 
Ostatnia edycja:
Wózek się zwie espiro next. 2w1. Kosztował Nas 2100. Kosz na zakupy jest bardzo pojemny, oraz jest do niego łatwy dostęp. Co do gondoli to na zdjęciu widać jaka jest :D Jest dosyć długa, w jednym z suwaków jest ukryta moskitiera co jest super opcją skoro rodzimy latem, a malucha chcemy zabierać w jakies fajne miejsca na spacery :) Wiadomo daszek można odchylac itp. Spacerówka z regulacją oparcia i to gdzie dziecko ma nóżki też można ustawiac pod róznymi kątami. I tu również daszek można sobie składać. Mega łatwo, szybko i lekko zmienia się ze spacerówki na gondole, reguluje sie rózne funkcje. Ale to czym Nam skradł serce to ZWROTNOŚĆ. W sklepie były rózne wózki w tym bebetto na które na początku sie nastawiałam, ze względu na wygląd. Ale nie były tak zwrotne i kosze były mniej funkcjonalne. Spośród wszystkich marek tam dostępnych to właśnie espiro i baby design są tak zwrotne że aż ciężko opisać jak łatwo nimi manewrować. Bebetto niestety wypadł gorzej pod wym względem, a próbowaliśmy obciążać itp. Wstawiam zdjecia, nie mam pojęcia jak robić zdjecia wózkowi wiec zrobiłam byle jak :D Wrzucę też i na wątek wózkowy :)
20180227_190453.jpg
20180227_190518.jpg
20180227_190538.jpg
20180227_190800.jpg
20180227_190839.jpg
 

Załączniki

  • 20180227_190453.jpg
    20180227_190453.jpg
    320 KB · Wyświetleń: 892
  • 20180227_190518.jpg
    20180227_190518.jpg
    357,3 KB · Wyświetleń: 886
  • 20180227_190538.jpg
    20180227_190538.jpg
    424,3 KB · Wyświetleń: 892
  • 20180227_190800.jpg
    20180227_190800.jpg
    419,8 KB · Wyświetleń: 899
  • 20180227_190839.jpg
    20180227_190839.jpg
    298,3 KB · Wyświetleń: 897
Wózek się zwie espiro next. 2w1. Kosztował Nas 2100. Kosz na zakupy jest bardzo pojemny, oraz jest do niego łatwy dostęp. Co do gondoli to na zdjęciu widać jaka jest :D Jest dosyć długa, w jednym z suwaków jest ukryta moskitiera co jest super opcją skoro rodzimy latem, a malucha chcemy zabierać w jakies fajne miejsca na spacery :) Wiadomo daszek można odchylac itp. Spacerówka z regulacją oparcia i to gdzie dziecko ma nóżki też można ustawiac pod róznymi kątami. I tu również daszek można sobie składać. Mega łatwo, szybko i lekko zmienia się ze spacerówki na gondole, reguluje sie rózne funkcje. Ale to czym Nam skradł serce to ZWROTNOŚĆ. W sklepie były rózne wózki w tym bebetto na które na początku sie nastawiałam, ze względu na wygląd. Ale nie były tak zwrotne i kosze były mniej funkcjonalne. Spośród wszystkich marek tam dostępnych to właśnie espiro i baby design są tak zwrotne że aż ciężko opisać jak łatwo nimi manewrować. Bebetto niestety wypadł gorzej pod wym względem, a próbowaliśmy obciążać itp. Wstawiam zdjecia, nie mam pojęcia jak robić zdjecia wózkowi wiec zrobiłam byle jak :D Wrzucę też i na wątek wózkowy :)Zobacz załącznik 840709 Zobacz załącznik 840710 Zobacz załącznik 840711 Zobacz załącznik 840712 Zobacz załącznik 840713


Super maszyna :) na pewno się Stasiowi spodoba:)
 
Wózek się zwie espiro next. 2w1. Kosztował Nas 2100. Kosz na zakupy jest bardzo pojemny, oraz jest do niego łatwy dostęp. Co do gondoli to na zdjęciu widać jaka jest :D Jest dosyć długa, w jednym z suwaków jest ukryta moskitiera co jest super opcją skoro rodzimy latem, a malucha chcemy zabierać w jakies fajne miejsca na spacery :) Wiadomo daszek można odchylac itp. Spacerówka z regulacją oparcia i to gdzie dziecko ma nóżki też można ustawiac pod róznymi kątami. I tu również daszek można sobie składać. Mega łatwo, szybko i lekko zmienia się ze spacerówki na gondole, reguluje sie rózne funkcje. Ale to czym Nam skradł serce to ZWROTNOŚĆ. W sklepie były rózne wózki w tym bebetto na które na początku sie nastawiałam, ze względu na wygląd. Ale nie były tak zwrotne i kosze były mniej funkcjonalne. Spośród wszystkich marek tam dostępnych to właśnie espiro i baby design są tak zwrotne że aż ciężko opisać jak łatwo nimi manewrować. Bebetto niestety wypadł gorzej pod wym względem, a próbowaliśmy obciążać itp. Wstawiam zdjecia, nie mam pojęcia jak robić zdjecia wózkowi wiec zrobiłam byle jak :D Wrzucę też i na wątek wózkowy :)Zobacz załącznik 840709 Zobacz załącznik 840710 Zobacz załącznik 840711 Zobacz załącznik 840712 Zobacz załącznik 840713
Ekstra! Czyli zakupy wózkowe zostały przełamane i teraz się już wózki posypią :D
 
Wózek się zwie espiro next. 2w1. Kosztował Nas 2100. Kosz na zakupy jest bardzo pojemny, oraz jest do niego łatwy dostęp. Co do gondoli to na zdjęciu widać jaka jest :D Jest dosyć długa, w jednym z suwaków jest ukryta moskitiera co jest super opcją skoro rodzimy latem, a malucha chcemy zabierać w jakies fajne miejsca na spacery :) Wiadomo daszek można odchylac itp. Spacerówka z regulacją oparcia i to gdzie dziecko ma nóżki też można ustawiac pod róznymi kątami. I tu również daszek można sobie składać. Mega łatwo, szybko i lekko zmienia się ze spacerówki na gondole, reguluje sie rózne funkcje. Ale to czym Nam skradł serce to ZWROTNOŚĆ. W sklepie były rózne wózki w tym bebetto na które na początku sie nastawiałam, ze względu na wygląd. Ale nie były tak zwrotne i kosze były mniej funkcjonalne. Spośród wszystkich marek tam dostępnych to właśnie espiro i baby design są tak zwrotne że aż ciężko opisać jak łatwo nimi manewrować. Bebetto niestety wypadł gorzej pod wym względem, a próbowaliśmy obciążać itp. Wstawiam zdjecia, nie mam pojęcia jak robić zdjecia wózkowi wiec zrobiłam byle jak :D Wrzucę też i na wątek wózkowy :)Zobacz załącznik 840709 Zobacz załącznik 840710 Zobacz załącznik 840711 Zobacz załącznik 840712 Zobacz załącznik 840713
Bardzo fajny ten wózek! :-)
 
reklama
Do góry