reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

a mi sie podobaja takie stare stare wozki na takich wielkich kolach takie jak bylo za naszych czasow ;) ehh ale cena takich wozkow mnie przeraza.Zgodze sie z ivi ja jak urodzilam synka mieszkalam w miescie mialam wozek na duzych pompowanych kolach idealny byl miozna bylo nim jechac wszedzie no ale jak to wozek poszedl dalej i juz niewrocil :( kolejny wozek kupilam na 3 kolach MASAKRA wiecej niekupie skrecal mi na jedna strone prowadzilo sie go tragicznie wiec maz zlota raczka postanowil zrobic obrotowe kolo z przodu no powiedzmy ze to cos pomoglo ale i tak wiecej takiego wozka niekupie teraz mialam zamiar kupic jakis wozek ale siostra ma nieuzywany podobno bardzo wygodny wiec powiedziala ze mi go da oni uzywali go przez rok moze 1,5 wiec mam problem zglowy :) ale i tak spacerowke bede musiala kupic ale to pozniej
 
reklama
ja tez bym chciala wozek z pompowanymi duzymi kołami ale jednoczesnie w miare lekki bo mieszkamy na 2 pietrze i tak to oo nie mam pomyslu jaki ten wozek wybrac - musze pojechac i poogladac


ogólnie to podoba mi sie marita ale jak poczytalam o fotelikach to one sa tak srednio polecane... te atesty wypadaja cienko i badz tu madry...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny widzę że już się rozglądacie za wózkami ja mam ten problem już z głowy bo w zeszłym roku kupowałam dla małej mojej też 3 w1 i kupiliśmy MUTSY 4rider NIE NARZEKAM NA TEN WOZEK LEKKO SIE PROWADZI POMPOWANE KOLA REGULACJA RACZKI FOTELIK UŻYWAMY DO DZISIAJ SPACEROWKA Z REGULOWANYM PODNOZKIEMI OPARCIEK DO POZYCJI LEZACEJ WOZEK LEKKI ACZKOWIEK GDY PRZESADZILAM DZIECKO JUZ DO SPACERWOKI ZACZELO MI PRZESZAKADZAC TO ZE TYLNIE KOLA MA BARDZO SZEROKO ROZSTAWIONE I NIE MOGLAM SIE NIDZIE ZMIESIC.. DLATEGO KUPILISMY JEJ TERAZ ZWYKLA PARASOLKE MACLARENA POLECAM SWIETNA..WIEC GDYBYM TERAZ MIALA KUPIC WOZEK TO NIE KUPOWALABYM 3 W 1 PONIEWAZ ZAWYCZAJ I TAK PRZYDAJE SIE PARASOLKA ZAMIAST SPACEROWKI KTORA JEST O NIEBO LEPSZA
 
Hej ja zdecydowanie 3 w 1 ..





I duzo przegladalam i nic mi sie do konca nie podobalo- zawsze cos! ;) Jak wszystko ok to jakis szczegol wykluczal.. i taka zla juz bylam no mowie kazdy ma swoja wizje a ja cos nie moge znalesc swojego ideału ;)
I przypadkiem na innym forum dziewczyna wrzucila fotke i to było TO- od A do Z wszystko tak jak mi się widziało, a co najlepsze wersja kolorystyczna taka , ze szok :szok: wiekszosc to tylko w opcji niebieski, rozowy, czarny, zielony ;-)
A tutaj sama jeszcze nie wiem jaki kolor wybiore ;-)

No i szukałam i znalazlam aukcje na ebayu z nimi, okazalo sie , ze z Irlandii ;-)
Aha no i cenowo sie okazalo , ze baaardzo tani :-D


eBay - The UK's Online Marketplace
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry