reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

reklama
No ja na razie póki co ogładam w internecie wózeczki, i na pewno kupię w Polsce bo w Irlandii nie ma wyboru.

Przyjaciółka ma Tako Warrior (3w1) i jest zadowolona. Jest on ciężki, ale mieszkam w domku, więc nie będzie problemu. A do Polski jak pojedziemy to mąż wtarga na 4 piętro do swoich rodziców a moi mieszkają na parterze więc nie jest źle.

Ja jeszcze zastanawiam się nad Implast Bolder ecoline no i nad Mura 4 ( choć tutaj trochę cena za wysoka). No ale mam nadzieję że jak polece w listopadzie do Polski to pojeżdzę sobie wszytkimi, posprawdzam i wybiore ten najlepszy.
Dla mnie też jest ważne żeby fotelik można przymocować w samochodzie za pomoca tego click ( baza do autka). zoabczymy, na razie czytam opnie w internecie.
 
Heh to ja ściagac beze z Irl bo nic w uk i pl mi sie nie podoba ;-)
Ja zupelnie nie patrze na marke.. porownywalam kształt, funkcjonalnosc, dodatki itd.. i dopiero potem szukalam sklepow i cen.. No i ten tez zobaczylam i sie obawialam, ze bedzie fortune kosztowal ale super sie pozytywnie zaskoczylam ;-)

Bozienka fakt bardzo podobny ;-)
 
ja mam po Adze i kupowac nie będe,troszke tylko podreperować i przez te parę miesięcy może być póxniej w spacerówce będe wozic
 
Angel ale fajny wózek wynalazłaś i cenowo rzeczywiście przystepny :tak: koniecznie poszukaj opinii na necie - jak nie będa się na niego skarżyc, to nic tylko brać ;-)

Ja wózka raczej kupować nie będę - gondolka jak nowa, bo używana tylko na spacery, stelaż więcej przeszedł, ale wypucowac i tez ujdzie. Spacerówka przetrzyma pierwszą zimę, a potem zobaczymy. Chyba, że okaże się, że szczelnie owinięta gondolka jakims cudem zakwitła, albo co gorsze - folia sie gdzieś przetarła i gondola jest cała w pyle z węgla i popiołu :confused2:
 
No popatrz faktycznie ;-) Nie szukalam za wiele na allegro bo tak wozek na wozku wymieklam po kilku stronach :baffled:
Tutaj rto wersja gold.. 1000 zl faktycznie przy obecnym kursie 200 funtow wychodzi :tak:
 
no właśnie jest tyle tego na allegro że można zgłupieć, ja kiedyś znalazłam jakiś ciekawy, aukcja się skończyła, oczywiście nie dodałam jej do obserwowanych (ciążowe roztrzepanie daje mi się konkretnie we znaki) i teraz nie mogę go znaleźć :no: z tego co pamiętam miska coś kiedyś pisała że ma wózek z tej firmy Kunert i jest zadowolona :tak: mnie bardzo podoba się ten VECTOR 4 ESPIRO 4W1+ZOBACZ FILM+WYSYŁKA ŚPIWOREK (1852821914) - Aukcje internetowe Allegro firmy Espiro, ale jest troszkę drogawy :/ wizualnie jest śliczny ;-)
 
reklama
Do góry