reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

no ja też tak na to spojrzałam, nie znam się na firmach, a przyznam szczerze, pracowałam w handlu i na prawdę czasem warto zainwestować w coś markowego. co prawda odnosi się to do elektroniki, ale jak to jest z wózkami nie wiem bo nie mam doświadczenia :) chyba najpierw wybiorę się do sklepu i dowiem się jaka wózkowa marka rządzi :)
 
reklama
Wiesz w sklepie to rządzą maxi cosi i x-landery ;-)
Od 2000 wzwyż..
I nie wiem co moze byc az tak diametralnie innego w tych wozkach, ze kosztuja dwu trzy krotnie jak inne..
Po prawdzie to na allegro królują polscy producenci , wozkiw ygladaja przepieknie, ludzie kupuja..
Opinie rózne, ale o tym kunercie to mozna poczytac przewaznie dobre. Tylko niby ciezki- ale nie wiem gdziejak ta wersja gold to 8 kg stelaż i 4 kg gondolka ;-)
No cóz ciezki wybor trzeba bedzie szperac i wybrac ale to jeszcze na szczescie mamy czas ;-)
 
może to było o innej wersji, ta gold ma stelaż aluminiowy więc nie może być ciężki... co do marki myślę że może chodzić też o trwałość, jak ktoś chce mieć trójkę dzieci i niekoniecznie zmieniać co chwilę wózek to może warto zainwestować, z drugiej strony u mnie przynajmniej większość klientów wolała kupić coś tańszego a żeby nie musieli się z tym całe życie później męczyć :tak: może mi się uda i dziadkowie dorzucą się do wózka, wtedy wybiorę jakiś nie patrząc na cenę :-)
 
ooj dlaczego? :-( mnie się marzy duża rodzinka, myśle o 3-4, ale we wróżbie z obrączką zawsze wychodzi mi 7 ;) no ale to akurat indywidualna sprawa, jedni wolą więcej, inni mniej :tak:
 
my mamy taki po Misce, tylko, ze kolory szaro czerwony:

Wózek Chicco CT 0,2 Duo TRAVEL SYSTEM spacer+fotel (1850940900) - Aukcje internetowe Allegro

praktycznie nie uzywany - no moze poza fotelikiem samochodowym :) Miska od urodzenia NIGDY nie chciala byc w wozku - tylko na raczkach :)
Dzieki Bogu jak miala 9 miesiecy zaczela chodzic i juz nie trzeba bylo jej nosic :) :) :)
a od urodzenia proby wlozenia jej do wozka konczyly sie wrzaskiem - probowalam roznych wozkow od kolezanek, probowalam przeczekac krzyki i nic :)
Mam tylko nadzieje, ze Malenstwo co siedzi u mnie w brzuszku bedzie bardziej lubilo jazde wozkiem :)
 
Co do wózków, to zebrałam opinie po rodzince i znajomych. A poza tym byłam już raz w sklepie i omacałam każdy dostępny wózek, szczególnie wersje spacerowe, bo tych bedziemy teoretycznie używac dłużej. Z wszystkich z którymi miałam do czynienia, jak bym miała podjąc decyzje dziś to kupiłabym Implast Bolder BO:
*Ma duże pompowane koła, przednie skretne z możliwością blokady
*dobrą amortyzacje regulowana, a często będe przebywac na wsi gdzie nie ma asfaltu na drogach tylko żwir. Byłam tam tymże wózkiem ze znajomą i maluch przy jeżdzie takimi wybojami się nie zbudził bo zawieszenie sprawiało że nie odczuwał wybojów tylko się kołysała gondola.
* bo mi sie podoba spacerówka. Gondole wszyskie ładne a spacerówki często są poteżne z niezliczoną ilościa maleriałów tak czy owam, z wielką budką, A tu jest zgrabna spacerówka
* dziecko nie wyślizguje się ze spacerówki, ktora jest dobrze wyprofilowana.
* duża gondola czyli zmieści się większe dziecko
* w gondoli jest podnoszone oparcie które powoduje że dziecko siedzi w gondoli jak jest jeszcze za małe na spacerówke a prubuje siadac i chciało by oglądać świat
* Montaż fotelika na stelażu, co dla mnie jest ważne z tego względu że zadna gondola nie zmieści nam się do bagażnika samochodu więc w razie wycieczki samochodowej wystarczy fotelik i stelaż wózka i masz czym dziecko transportowac.
*cena mnie nie odstrasza aż tak bardzo, bo nie myślimy z męzem skończyc na jednym dziecku więc gondola na pewno będzie służyc drugiemu bobasowi, spacerówka może teź
* Jest to jedyny wózek który podoba się i mi i mężowi, z wszystkimi innymi się nie zgdzamy ze sobą.

Ot to tyle co ja myśle o tym w tej chwili
 
reklama
Do góry