reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI-jakie kupujemy , polecamy

reklama
Wczoraj jak byłam na zakupach to widziałąm jak maluch siedzący w trzykołowym wózku chico był w nim nie grzeczny chciał z niego wyjśc więc ten wózek się trząsł i gdyby go ojciec nie przytrzymał to by mały ten wózek wywalił. Więc 3 kołowcom, a tymbardziej z jednym kołem z przodu mówię stanowczo NIE.
 
my na pewno najpierw głęboki, a pozniej osobno spacerowy kupimy. w sumie to rodzice "sponsorują". Jakiej firmy nie mam pojęcia. Ufam tacie, ktory w branży artykułów dzieciecych jest od lat, a kiedys sam robił wózki. Ja podziele sie tym z wami dopiero w marcu 2012 zapewne, bo sami będziemy mieli niespodziankę. Na pewno udaną:-)
 
my na pewno najpierw głęboki, a pozniej osobno spacerowy kupimy. w sumie to rodzice "sponsorują". Jakiej firmy nie mam pojęcia. Ufam tacie, ktory w branży artykułów dzieciecych jest od lat, a kiedys sam robił wózki. Ja podziele sie tym z wami dopiero w marcu 2012 zapewne, bo sami będziemy mieli niespodziankę. Na pewno udaną:-)
hehe...tez masz tak fajnie jak my :-)...mnie sie od poczatku podoba bugaboo...kurcze nie jest jakis piekny ale naprawde jestem jakos nim zafascynowana... ten Mura tez mi sie bardzo podobal ale nie sadzilam ze jest az tak ciezki :-(
dla dziewczynki sliczny taki :)
http://bubumarket.pl/index.php?products=product&prod_id=886
 
Ostatnia edycja:
reklama
O ten Mura też wygląda nieźle. Ciekawe, czy go tutaj dostanę. W sumie ciężar mi nie przeszkadza, przynajmniej na początku, bo mieszkamy na parterze (i do sierpnia co najmniej będziemy tu mieszkać), niby wysokim, znaczy trochę schodów jest, ale zawsze mogę zostawiać wózek na dworze.
 
Do góry