reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

reklama
Syla, nie martw się, ja też mam jasny wóżek, wiem, że nei widać, bo Wy go głównie w wersji fotelika samochodowego widzicie, ale mam jasny :) Ciemnego Kamil by nie przeżył :D
 
Orzech pisze:
Doxus no to gratuacje zamowienia!!!
Ja dopiero pierwszy raz wczoraj zobaczylam jak wyglada 3Rider....no i wlasnie rozmyslam nad kolorem.
Sylus mnie tez sie bardzo podoba ten bezowy ale raczej z rozsadku wybiore jakis latwiejszy do utrzymania w czystosci......dzieciak spacerujacy na spacerku na pewno szybko zabrudzi tej jasny material, jak myslisz??
Ja chyba wezme Activ black, jest w realu taki grafotowy i do tego czyrny stelarz :)

Ja miałam fotelik w kolorze sport17 czyli srebny, i wcale się nie brudził, nawet jak małego karmiłam mrchewką to plamki bez problemu schodziły, ale może przy zabłoconych bucikach maleństwa to być problem. Ale materiały mutsy czyści się wilgotną szmatką i naprawde wszystko świetnie schodzi.
 
Właśnie do mnie dotarło,że wiosna idzie, wózek mam... ale będę musiała kupić jednak spacerówkę :( Bo skoro wiosna idzie to czas się przesiąść a bez pasów małej nie wsadzę do spacerówki. Wyleci mi z niej jak nic.
 
reklama
Można dokupić szelki do wózka i najedno wyjdzie. W pięciopunktowych pasach żaden mały wiercipienta nie wytrzyma, więc większość mam zapina i tak tylko dolną część.
 
Do góry