reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

szuszu a ten wózek Implast to nie jest ten o którym mówiłaś,że jest ciężki i się źle prowadzi?? czy mi się coś pomieszało:)?

Maggie, tak ale ja miałam inny model, taki z przed 5 lat, który ważył 16kg i dlatego źle się prowadził;-)

A zaproponowałam ten, bo widzę że dla części dziewczyn waga nie ma aż tak znaczenia, a wózek był naprawdę bardzo dobrej jakości:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szuszu wozek fajny, tylko mi sie wydaje spacerowka za mala i wyglada troche jak krzeslo na kolkach (na zywo) fakt faktem jest mega lekki w porownaniu z innymi. Mnie on tez sie podobal, ale mezowi i starszym dzieciom nie ze wzgledu wlasnie na podobienstwo do krzesla :-)
Marzenixx jesli chodzi o ciezar to wszystkie (tj. jedo, implast czy tako) sa podobne wagowo. Jedo chcialam kupic, bo ma moja kolezanka i jest bardzo zadowolona. Mnie nie przekonalo noszenie gondoli za paski po bokach (pamietam z wczesniejszych lat jakie to bylo niewygodne) ostatecznie kupilam najnowszy model Tako warrior- niska cena, dosc duza gondola, fotelik i spacerowka i swietnie sie prowadzi, choć na razie bez dziecka. Zdecydowalam sie na ten z wielu wzgledow. Jednym z nich byla cena, gdyz mam w planach na wiosne zakup lekkiej spacerowki chicco lub inglesiny, a te kosztuja sporo, a znajac moje szczescie do transakcji nie sprzeadam wozka w dobrej cenie, tylko oddam za grosze tudziez za darmo :-)
Co do gondoli to sasiadka urodzila w sierpniu i malego wozila w gondoli do kwietnia, a wozek miala jakies firmy Akjax czy cos takiego.
 
A teraz moje pytanie. Nowe, czy używane? Bo ja znalazłam taką stronę nextway.pl i tam można kupić używane X-Landery i zastanawiam czy się skusić, czy lepiej kupić nowy?
 
A teraz moje pytanie. Nowe, czy używane? Bo ja znalazłam taką stronę nextway.pl i tam można kupić używane X-Landery i zastanawiam czy się skusić, czy lepiej kupić nowy?
To zalezy jak stoisz z kasa i czy ten wozek bedzie jedynym jaki zakupisz ( choc watpie) Mozna trafic na wozek z malymi sladami uzytkowania i odkupic go za bardzo male pieniadze, wiec jesli taki znajdziesz, to ja nie zastanawialabym sie.
agulalula Fajny ten wozeczek, tylko poszukaj na allegro, bo tam sa okolo 150 zl tansze, choc ja swojego warriora kupilam w sklepie w Opolu i byl tanszy niz w sieci o 50 zl, z fotelikiem i moj ma takie same kola jak ten Twoj.
 
Szuszu wozek fajny, tylko mi sie wydaje spacerowka za mala i wyglada troche jak krzeslo na kolkach (na zywo) fakt faktem jest mega lekki w porownaniu z innymi. Mnie on tez sie podobal, ale mezowi i starszym dzieciom nie ze wzgledu wlasnie na podobienstwo do krzesla :-)
Marzenixx jesli chodzi o ciezar to wszystkie (tj. jedo, implast czy tako) sa podobne wagowo. Jedo chcialam kupic, bo ma moja kolezanka i jest bardzo zadowolona. Mnie nie przekonalo noszenie gondoli za paski po bokach (pamietam z wczesniejszych lat jakie to bylo niewygodne) ostatecznie kupilam najnowszy model Tako warrior- niska cena, dosc duza gondola, fotelik i spacerowka i swietnie sie prowadzi, choć na razie bez dziecka. Zdecydowalam sie na ten z wielu wzgledow. Jednym z nich byla cena, gdyz mam w planach na wiosne zakup lekkiej spacerowki chicco lub inglesiny, a te kosztuja sporo, a znajac moje szczescie do transakcji nie sprzeadam wozka w dobrej cenie, tylko oddam za grosze tudziez za darmo :-)
Co do gondoli to sasiadka urodzila w sierpniu i malego wozila w gondoli do kwietnia, a wozek miala jakies firmy Akjax czy cos takiego.

Moje dziecko jedno za duże nie jest, a poza tym i tak spacerówki jakiej używałam to było Chicco, która ważyła 6kg, bo z tej "dużej" nie dało się korzystać, bo było za ciężko,a córce wcale nie było jakoś dużo wygodniej. A spacerówka w Graco wcale nie jest taka mała chyba. No i bardzo ważna rzecz mały rozstaw kół, a windę mam starą z drzwiczkami wew. i wreszcie obejdzie się bez zdejmowania kół:-)

Edit: Tsk sobie teraz oglądam Tako Warrior i spacerówka też przypomina "krzesełko";-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agulalula to tak jak mojego modelu, tez nie ma jeszcze nigdzie, nawet na stronie producenta
Szuszu zrozumialam aluzje :dry: Jak juz pisalam Twoj wybor i kazdemu sie podoba co innego. Przepraszam, nie chcialam Cie urazic, wszak piszemu tu swoje opinie i nie kazdy musi sie z nimi zgadzac,:]
 
Ostatnia edycja:
Do góry