reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki-zmiany wózkowe co mam i co planujemy kupić

teraz ja się pochwalę swoją "furą" ;-) nasz wózek to Silver Cross 3d.
mam nadzieję, że będzie dobry i że się sprawdzi :-) oczywiście wszystko wyjdzie w praniu...
dla mnie ważne było by miał osobne rączki - by można było zawieszać siatki z zakupami, i duży kosz pod spodem. miałam możliwość prowadzenia go - jest zwinny, skrętny. waży 10-12kg (różne źródła różnie podają).:baffled:
w zestawie ma taką miękką gondolkę (którą potem można złożyć i schować w szafie), do tego dokupiliśmy fotelik samochodowy (można go wpiąć do wózka), mufkę na nogi do spacerówki, folie p.deszczową. muszę jeszcze tylko parasolke dokupić :tak:
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 28
  • 2.jpg
    2.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 29
  • 3.jpg
    3.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 24
reklama
barmanka79 twój wózeczek jest super! mam pytanie do ciebie jaki koszt jest takiego wozeczka z fotelikiem i bez.widziałam go tylko w necie więc powiedz jeśli widziałaś go na żywo jak twoje wrażenia co do jakości tego wózeczka.
 
my ten wózeczek kupiliśmy na początku stycznia, kiedy tylko zobaczyłam go na wyprzedaży ;-)
za sam wózek (w zestawie składana gondolka, mufka na gondolkę, mufka na spacerówka, folia p.deszczowa) zapłaciliśmy 300e - przecena z 450e.
za fotelik (w zestawie mufka) zapłaciliśmy 90e - przecena z 130e.
tak jak pisałam poprzednio mi się on bardzo podoba, za estetykę, stabilność. miałam możliwość prowadzenia go po ulicy a nie tylko w sklepie między półkami ;-)

no ale, chyba jak każdy konsument, rzetelną opinie o produkcie można wydać po kilku miesiącach użytkowania :tak: a z taką opinią troszkę sobie jeszcze poczekam :crazy: mam nadzieję że dokonałam trafnego wyboru i że nie będę żałować :blink:
 
Kurczę - przez to, że wszystkie rzeczy mam po starszym synku omija mnie cała przyjemność zakupów :) Ja mam X Landera - gondolka jest fajna, podwozie z pompowanymi kółkami super, ale spacerówka beznadziejna- dziecko zjeżdża w niej, bo jest źle wyprofilowana.
 
Kurczę - przez to, że wszystkie rzeczy mam po starszym synku omija mnie cała przyjemność zakupów :) Ja mam X Landera - gondolka jest fajna, podwozie z pompowanymi kółkami super, ale spacerówka beznadziejna- dziecko zjeżdża w niej, bo jest źle wyprofilowana.
tez mam x-landera i nie zauwazyłam zeby mi dziecko zjezdzało - moim zdaniem spacerowka jest wygodna i szeroka dziecko czuje sie swobodnie.
Mi tez został tylko fotelik do kupienia dla dzidzi :-)
 
dziewczyny a co myślicie o wózku chicco trio enjoy gondolka+fotelik+spacerówka.przyznam że widziałam go w sklepie i nawet fajny jest no i cena przystępna na allegro juz za 950zł.ja mam jeszcze córkę 6-letnią i od września będę musiała chodzić po nią do szkoły więc szukam czegoś w miarę lekkiego i małego.proszę o opinie o tym wózeczku:)
 
tsarina fajny ten wózeczek,dzięki kołom piankowym mało waży ale na twoim miejscu wybrałabym opcję z regulowaną rączka (było pokazane że na innej aukcji taki jest) bo z doświadczenia wiem że tak wysoko ustawiona rączka jest nie wygodna.ogólnie wózeczek fajny:)
 
reklama
Tsarina - wózeczek wygląda fajnie, ma wszystko to co powinien mieć dobry wózek. Niestety nie znam kompletnie producenta i nie wiem nic o jakości. Cena rzeczywiście niska, pytanie tylko czy jest jakieś ale...Co do mnie ja muszę wózek zobaczyć na żywo, pomacać, zobaczyć stelaż czy solidnie wykonany, czy wózek jest dobrze wyważony (co jest ważne przy przekładanej rączce), jakość materiału (czy nie jest sztuczny w 100% żeby dziecko się nie pociło zbytnio), czy dobrze się prowadzi. Ja oczywiście wybrałabym wersję z regulowaną rączką. Warto popatrzeć też na wykonanie fotelika bo to jest b. ważne. Poza tym jeśli nie mogłabym zobaczyć wózka na żywo nie zdecydowałabym się na zakup.
 
Do góry