reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Wreszcie mam wózek no może pół wózka ;) Na początku napalilam się na Joolz Day 2. Ale raz że cena dwa kubelkowa spacerowka nie do końca byłam przekonana. Któraś z Was tu na forum dawno temu pisała o Cybexie Priam. Wyszukalam go i też mi wpadł w oko ale cena nowego już totalnie zwalila mnie z nóg bo nagle się okazało że ten Joolz Day 2 wcale nie jest taki drogi przy nim. Zaczęłam szukać używanego. Noi tak szukałam aż do wczoraj, pojawił się na OLX model powystawowy. Stelaż chromowany i do tego spacerowka Lux Seat za 2700 zł. 2 lata gwarancji. Wózek nowka sztuka. Gondole jedynie dokupimy ale już myślę że używana, cena około 600 zł takiej używanej. Najbardziej zależało mi na stelażu bo w przypadku używanych wózków często gęsto był on dość wyeksploatowany a tu nie dość że nowy to jeszcze na gwarancji.
Co do fotelika i bazy też zdecydujemy się na Cybex i do tego ta obrotowa bazę.Zobacz załącznik 952353Zobacz załącznik 952354

Ja mam priama i bardzo sobie chwale a za taka cenę to brałabym w ciemno. Myśle ze będziesz zadowolona[emoji4][emoji4]
 
reklama
Wreszcie mam wózek no może pół wózka ;) Na początku napalilam się na Joolz Day 2. Ale raz że cena dwa kubelkowa spacerowka nie do końca byłam przekonana. Któraś z Was tu na forum dawno temu pisała o Cybexie Priam. Wyszukalam go i też mi wpadł w oko ale cena nowego już totalnie zwalila mnie z nóg bo nagle się okazało że ten Joolz Day 2 wcale nie jest taki drogi przy nim. Zaczęłam szukać używanego. Noi tak szukałam aż do wczoraj, pojawił się na OLX model powystawowy. Stelaż chromowany i do tego spacerowka Lux Seat za 2700 zł. 2 lata gwarancji. Wózek nowka sztuka. Gondole jedynie dokupimy ale już myślę że używana, cena około 600 zł takiej używanej. Najbardziej zależało mi na stelażu bo w przypadku używanych wózków często gęsto był on dość wyeksploatowany a tu nie dość że nowy to jeszcze na gwarancji.
Co do fotelika i bazy też zdecydujemy się na Cybex i do tego ta obrotowa bazę.Zobacz załącznik 952353Zobacz załącznik 952354
2700 i 600 gondola to trochę dużo...
 
Ja osobiscie w tej chwili nie dałabym tyle za wózek. ALE. Gdyby to było moje pierwsze dziecko i w planach miałabym co najmniej jeszcze jedną pociechę to bym brała. A tak, wiem że to moje ostatnie dziecko, nie zamierzam mieć więcej więc nie chcę inwestować w drogi wózek, ktory potem może leżeć gdzieś zapomniany na strychu. Moja córka zrezygnowała z wozka zupełnie mając rok. Dlatego teraz kupiłam (no dobra rodzice mi kupili) Riko Basic i oby służył tyle ile maluch zamierza pojeździć.
 
no masz całkowitą rację.
Ja zmiesciłam się w 2,5 tys za nowy wózek. Jest to dla mnie spory wydatek, ale dołożyli się rodzice
Co do ceny jak najbardziej zdaje sobie sprawę że to naprawdę sporo. Ale myślę że to bardzo indywidualna kwestia. Koszt wózka pokrywają dziadkowie w moim przypadku, chociaż akurat nawet gdyby nie dali tych pieniędzy też bym się na niego zdecydowała. Co do przyszłości wózka albo przyda się nam dla drugiego dziecka, a jeżeli się nie zdecyduje na drugą ciążę to po prostu go odsprzedam.
 
reklama
Co do ceny jak najbardziej zdaje sobie sprawę że to naprawdę sporo. Ale myślę że to bardzo indywidualna kwestia. Koszt wózka pokrywają dziadkowie w moim przypadku, chociaż akurat nawet gdyby nie dali tych pieniędzy też bym się na niego zdecydowała. Co do przyszłości wózka albo przyda się nam dla drugiego dziecka, a jeżeli się nie zdecyduje na drugą ciążę to po prostu go odsprzedam.

Ja mam podobne nastawienie. My się mieścimy w 4000 wózek 2w1, fotelik, baza i adaptery. Mało? Dużo? Nie wiem. Może szukałabym taniej, jak bym musiała całą wyprawkę sama kupować. Ale dużo rzeczy podostawałam. A może kupiłabym lepszy i droższy, jak bym wiedziała, że drugie dziecko planuję. A tak to też będę chciała odsprzedać i odzyskać część pieniędzy.
 
Do góry