reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wózki

Dołączył(a)
17 Wrzesień 2021
Postów
4
Hej. Potrzebuję porady na temat wózków 3 w 1 z jakiej firmy polecacie zakupić wózek? Możecie się podzielić swoimi opiniami?
 
reklama
Hej. Potrzebuję porady na temat wózków 3 w 1 z jakiej firmy polecacie zakupić wózek? Możecie się podzielić swoimi opiniami?
Nie słuchaj opinii bez odpowiedzi na pytania
1. Czy zależy ci na wadze wózka? Ma być lekki czy waga nie ma znaczenia?
2. Gondola ma być duża czy może być mniejsza?
3. Gdzie tym wózkiem najczęściej będziesz jeździć?
4. Jakie masz auto i czy nie będzie problemu z pakowaniem do auta?
5. Koła pompowane czy żelowe?
6. Jakie amortyzatory?
7. Foteliki z takich wózków najczęściej są do bani i lepiej kupić osobno nowy.
8. No i jaką kwotę masz przeznaczoną?
9. Czy kupno wózka z drugiej ręki wchodzi w grę?

Jak odpowiesz sobie na pytania łatwiej będzie coś wybrać.
Ja wybrałam np. Bebetto Holland. Jest spory, ale spokojnie i ja i mój mąż (wysoki chłop) możemy go bez przeszkód prowadzić normalnie dzięki regulacji rączki. Dużą gondola więc spokojnie będzie można jeździć wózkiem dłużej niż 3-4 miesiące. Spora spacerówka - akurat na zimę będzie ok, ale na lato i tak kupimy lekką i zwinną. Waga - no nie jest lekki, ale też przesadnie ciężki też nie. Natomiast mieszkam na parterze i nie będzie problemu ze znoszeniem. Koła pompowane i bardzo dobre amortyzatory - mieszkam w małym mieście ale obok jest sporo terenów zielonych, po których będę spacerowac więc dziury i nierówne drogi nam niestraszne.
Łatwiej jest coś wybrać jak wiesz czego szukasz i na czym ci zależy 🙂
 
Nie słuchaj opinii bez odpowiedzi na pytania
1. Czy zależy ci na wadze wózka? Ma być lekki czy waga nie ma znaczenia?
2. Gondola ma być duża czy może być mniejsza?
3. Gdzie tym wózkiem najczęściej będziesz jeździć?
4. Jakie masz auto i czy nie będzie problemu z pakowaniem do auta?
5. Koła pompowane czy żelowe?
6. Jakie amortyzatory?
7. Foteliki z takich wózków najczęściej są do bani i lepiej kupić osobno nowy.
8. No i jaką kwotę masz przeznaczoną?
9. Czy kupno wózka z drugiej ręki wchodzi w grę?

Jak odpowiesz sobie na pytania łatwiej będzie coś wybrać.
Ja wybrałam np. Bebetto Holland. Jest spory, ale spokojnie i ja i mój mąż (wysoki chłop) możemy go bez przeszkód prowadzić normalnie dzięki regulacji rączki. Dużą gondola więc spokojnie będzie można jeździć wózkiem dłużej niż 3-4 miesiące. Spora spacerówka - akurat na zimę będzie ok, ale na lato i tak kupimy lekką i zwinną. Waga - no nie jest lekki, ale też przesadnie ciężki też nie. Natomiast mieszkam na parterze i nie będzie problemu ze znoszeniem. Koła pompowane i bardzo dobre amortyzatory - mieszkam w małym mieście ale obok jest sporo terenów zielonych, po których będę spacerowac więc dziury i nierówne drogi nam niestraszne.
Łatwiej jest coś wybrać jak wiesz czego szukasz i na czym ci zależy 🙂
Dokładnie. Ja bym jeszcze dodała czy dziecko urodzi się zima czy latem?
 
Fotelik osobno, żaden z zestawu 3w1. Ci do wózka. Z perspektywy czasu, nie kupiłabym drugi raz wózka 2w1. Tylko porządną spacerówkę i możliwością wpięcia gondoli.
 
reklama
Do góry