Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Szopek, wózeczek fajny, tylko te małe kółeczka mnie przerażają. W moim też są małe i już zdążyły się powykrzywiać i pocentrować na krzywych chodnikach. Pasowałaby mi spacerówka na dużych kołach, ale takie są po pierwsze ciężkie, a po drugie nie jest ich za dużo. A niestety muszę zapitalać z wózkiem na drugie piętro. Gdybym mieszkała na parterze, kupiłabym tako.

super wózio :-)Przy tych poszukiwań natrafiłam na wzóeczek który mi się podoba- Mamas And Papas Ziko Frankie , to już dla wiekszego szkraba...