reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Witam, Jestem uzytkowniczką dosyć tradycyjnego wózka polskiej firmy Babyactive model Ballerina. jest to wózek bez skretnych kół, ale bardzo fajny, miękki. nie ma najmniejszego problemu, zeby gdziekolwiek się dostać czy wejść. lekko się prowadzi i ładnie wygląda :-)jak tylko znajdę fotki to wkleję. i najważniejsze-cena: za 3 częściowy komplet zapłaciłam 1200 złotych bo brałam opcję dodatkową: chromowany stelaż. http://www.babyactive.pl/ballerina/images/ballerina/col1b.jpg srebrny stelaż :-) a! miałam przyjemność porównać z Emmą. jak dla mnie zupełnie nie ma potrzeby wydawania tylu pieniędzy na wózek.
PICT0400.jpgballerina.jpgPICT0396.jpgPICT0397.jpg

a tak jeszcze na marginesie to na wiosnę będę zmieniała na parasolkę. jeśli jest ktoś zainteresowany, chętnie odsprzedam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-) fajna ta regulacja oparcia w gondoli, mi się podoba choć pierwsze o nim słyszę,kolor już wybraliście też?
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie ostatnio ogladalam sobie wozki i po prostu to co teraz jest narynku to rewelacja tylko najpeleij jest obrabowac bank. Po prostu pelna klasa BUGABOO. Tak swoja droga to niesamowite ze w sumie ktos zrobila takie wozki ze sa znane na calym siwecie. Zawsze mnie facsynowolalo takie kreowanie marki ale ok to chyba juz zboczenie zawodowe.
 
Ostatnia edycja:
Wiki- bardzo fajny.:tak:Cena też w miarę przystępna.
Ada12345 - jako drugi wózek, to mogłabym mieć. Jako jedyny, nawet za duuużo niższą cenę, absolutnie odpada.Zobacz załącznik 425007No, niech mi ktoś powie, ze to zdrowe, tak sadzać dziecko. Gondola ma 76 cm długości, 34 szerokości- czyli nie jest olbrzymem. Pewnie gdzieś w październiku/listopadzie, trzeba zacząć korzystać ze spacerówki.
Ja nie mówię, ze w tradycyjnym wózku 5 miesięczne dziecko będzie leżeć plackiem, ale nie ma tak wymuszonej pozycji.
 
Wiki fajny ten wozek wybraliscie,mi tez sie podoba:tak:przerazaja mnie tylko przednie kolka.moja kolezanka miala takie przy chicco,pojedyncze,rozklekotaly sie strasznie,poszly na boki.....nie wiem jakie duze sa te?!
 
reklama
Do góry