reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

mam pytanie do dziewczyn ktore maja juz za soba kupno wozkow, czy zwracalyscie uwage na wage wozka??? ja mieszkam np na 5 pietrze bez windy i wydaje mi sie ze waga wozka bedzie dla mnie najwazniejsza. nie wiem jak sobie bede z tym radzic
 
reklama
Dosia w Twoim przypadku waga jest bardzo ważna:tak: ale też żeby wózek nie był zbyt wielki gabarytowo bo bedziesz musiała go na biodrze pewnie wnosic i zmieścic się w klatce ( no chyba, że jakiś nowy blok to i kaltka szeroka):-)
Szczerze to współczuję:baffled::baffled::baffled: Proponuję na początek kupic jakiś tani wózek bo na bank szybko będziesz chciała go wymienic na leciutką spacerówkę:-)
 
moja sasiadka ktora mieszka na przeciwko zostawiala wozek w piwnicy. ale ona juz chodzila ze spacerówka. ja planuje na gore wnosic tylko gondole a reszte albo bede zostawiac na klatce albo do piwnicy. ale moze przez takie cwiczenia szybko zrzuce zbedne kilogramy po ciazy. choc teraz juz wchodzenie sprawia mi trudnosc to az boje sie pomyslec co bedzie za pare miesiecy...
 
Dziewczyny a co myslicie otym:
wózek 3w1 ovo brevi NOWA DOSTAWA +GRATIS (523295989) - Aukcje internetowe Allegro

Potrzebuje wozek wielofunkcyjn, latwy w obsludze, lekki, ktory zmiesci sie w bagazniku po zlozeniu. Teraz te wozki sa jakies takie kosmicze a ten wygladna w miare normalnie. Tylko te dwa male kuleczn na przodzie troche mnie przerazaja.
W irlandi co prawda nigdy nie ma sniegu, ale jakos nie mam do nich zaufania.:baffled:
 
moja sasiadka ktora mieszka na przeciwko zostawiala wozek w piwnicy. ale ona juz chodzila ze spacerówka. ja planuje na gore wnosic tylko gondole a reszte albo bede zostawiac na klatce albo do piwnicy. ale moze przez takie cwiczenia szybko zrzuce zbedne kilogramy po ciazy. choc teraz juz wchodzenie sprawia mi trudnosc to az boje sie pomyslec co bedzie za pare miesiecy...

Samą gondolę oki, ale pomyśl czy dasz radę wnieść ją razem z dzieckiem wygodnie dla dziecka? Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie jak np. byłam sama bo mąż w pracy to jeśli nie było sąsiada do pomocy to sorry, ale wózek musiał poczekać na męża. O tym też pomyśl. Czy np, bezpiecznie będzie go tam zostawić, może masz wózkownię w bloku? Albo właśnie piwnicę?
 
Dziewczyny a co myslicie otym:
wózek 3w1 ovo brevi NOWA DOSTAWA +GRATIS (523295989) - Aukcje internetowe Allegro

Potrzebuje wozek wielofunkcyjn, latwy w obsludze, lekki, ktory zmiesci sie w bagazniku po zlozeniu. Teraz te wozki sa jakies takie kosmicze a ten wygladna w miare normalnie. Tylko te dwa male kuleczn na przodzie troche mnie przerazaja.
W irlandi co prawda nigdy nie ma sniegu, ale jakos nie mam do nich zaufania.:baffled:

Sympatyczny :tak: Cena mniej ;-)

 
reklama
Mialam wczoraj goscia - doswiadczonego tatusia i namieszal mi w glowie. Juz bylam zdecydowana na wersje 3 w 1 a on zaczal mnie przekonywac, ze jedynie spacerowke musze kupic porzadna a gondola to jest na bardzo krotko i mozna ja nawet pozyczyc... I ze jak sie kupuje cos do wszystkiego to jest do niczego. I ze powinnam wybrac "wypasiona" spacerowke (bardzo lekka, z malymi kolami, skladana jak parasol)... Co o tym myslicie?
 
Do góry