reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Ja już parę wózków oglądałam na allegro i mam kilka typów ale zawsze coś znajdę co mi sie niew podoba, mój limit to 1tyś na wózek. Miałam pożyczony wózek głeboki i później kupiliśmy spacerówkę ale była strzaszna miała takie podwójne kółka które były tragiczne na śnieg więc wiem że wózek musi mieć noramlne duże koła :blink:


Fajny tylko szkoda że ma jedną parę kółek taką małą.
 
Ostatnia edycja:
A ja tak nie potrafię z internetu wybrać jak oglądam zdjęcia to nie wiem czy gondola jest wystarczająco duża i dlatego postanowiłam najpierw rozejrzeć się na żywo a później jak wybiorę model ewentualnie porównać ceny w internecie i kupić tam gdzie taniej. Ja też chciałabym się zmieścić w 1.000 zł
 
veritaserum, mój Michaś właśnie nie chciał na mnie patrzeć... w ogóle w wózku nie chciał jeździć, w tej Emmaljundze można było przekładać rączkę i to był plus i tego mi jedynie brakuje w X-landerze ale to naprawdę zależy od dziecka, bo mój naprawdę wolał jak wszystko widział przodem;-) a może tak jak ja mdliło go jak jeździ tyłem do kierunku jazdy?:sorry2:
 
Wyglada ladnie, tylko nie widze aby mozna bylo roczke spacerowki przezucic tak, aby dziecko patrzylo na mame. Ostatnio czytalam, ze to wazne. Co o tym myslicie? Wanze?
Dla mnie np. było bardzo ważne bo widziałałam malego i byłam spokojna, ale później jeździł odwrócony ale już był owiele starszy ;-)

Ja już mam plan jak będę wybierać wózek najpier net później przejdę się pomieście aby zobaczyć na żywo dany model i jak bedzie na necie taniej zamówie przez allegro :tak:
 
Dla mnie np. było bardzo ważne bo widziałałam malego i byłam spokojna, ale później jeździł odwrócony ale już był owiele starszy ;-)

Ja już mam plan jak będę wybierać wózek najpier net później przejdę się pomieście aby zobaczyć na żywo dany model i jak bedzie na necie taniej zamówie przez allegro :tak:


Dobry plan :-)
Jak znajdziesz cos naprawde ciekawego to daj znac, a wtedy moze i ja skorzystam :-) bo ceny na wyspach sa kolosalne :szok: Tyle, ze przed porodem w Polsce bede tylko raz, w marcu. Myslicie, ze to za wczesnie na zakup wozka?
 
Veritaserum przekładana rączka przydaje się ale tylko wtedy gdy jest wietrznie bo możesz osłonic dziecko od wiatru. Nie wydaje mi się żeby miało znaczenie to czy widzi mamę bo początkowo wszystkie spacery dzieci przesypiają a później są bardzo ciekawe świata:tak: i wolą oglądac wszystko inne tylko nie mamę:-D:-D
 
reklama
Veritaserum przekładana rączka przydaje się ale tylko wtedy gdy jest wietrznie bo możesz osłonic dziecko od wiatru. Nie wydaje mi się żeby miało znaczenie to czy widzi mamę bo początkowo wszystkie spacery dzieci przesypiają a później są bardzo ciekawe świata:tak: i wolą oglądac wszystko inne tylko nie mamę:-D:-D

No wlasnie. Tak na chlopski rozum tez tak to sobie tlumaczylam, ale pozniej czytalam art. w ktorym udowadniano, ze fakt iz dziecko w czasie spacerow patrzy na matke a nie przed siebie jest bardzo wazny, i ze jak jest ciekawe swiata to i tak zobaczy je patrzac na boki.
Kurcze musze znalesc ten artykul, bo juz nie pamietam, dlaczego to takie wzne:zawstydzona/y:
 
Do góry