reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Lucy, cięszę się, że wszystko w porządku i gratuluję widoku fasolki. Wracaj do nas szybko, bo brakuje nam twoich długaśnych postów.
 
reklama
sylwia wyglada rewelacyjnie! tylko ja mam pytanko te starsze dzieci jak dlugo w ogole chca jezdzic w wozeczkach/spacerowkach? a te dla niemowlecia miejsce- do ilu miesiecy moze tam jezdzic?
bo ja to szczerze mowiac, moja mala do teraz- dopoki nie zaszlam w ciaze nosilam caly czas w nosidelku,i tak na prawde to mam malutka wiedze odnosnie wozeczkow..
 
Natgirl ten wózek właśnie jest przystosowany dla młodszego i straszego. To siedzienie z tyłu moze byc juz dla noworodka.
Nie wiem jak długo dzieci siedzą, pewnie gdzies do około trzech latek ale to tez zależy od dziecka:baffled:
Ja na bank bedę kupowała podwójny chocby na wyjscie na zakupy, nie wyobrażam sobie żeby ten straszy tak sobie biegał luzem bo go nie okiełznam:-D nie mówiąc juz o zakupach:-D:-D
 
netgirl mój mały jeździł dosyć długo bo miał ponad 3 lata jak się rozstał z wózkiem a dzieci z przeczkola w podobnym wieku żaden nie przyjężdzał wózkiem. Ztym że moi rodzice go odbierali i musieli dosyć duzy kawałek przejść się a ja póżniej z nim wracałam więc też dla wygody go woziliśmy.
 
Hej ja zanim zaszłam w ciąże sprzedalam po córce wózek,i teraz mam maly problem bo nie wiem jaki kupic,mam już upatrzony,i w sumie mysle ze bedzie dobry globoko spacerowy..:-):-):-):-):-):-):-):-D:-D
 
My mamy jeszcze po synku Jane Powertrack 360 i nie zamieniłabym go na żaden inny, jest lekki, pojedzie po wszystkim, świetnie się prowadzi a jak dzidzia podrośnie wyjmujemy gondolę i montujemy spacerówkę. Starczy więc na dłuższy czas :-)
jedyny mankament to nasze ulice - nie są dostosowane do wózków 3 kołowych.
 
reklama
Do góry