reklama

Wózki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez Leyna, 4 Kwiecień 2006.

1. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

2. Leyna

prawdopodobnie kupimy w necie, bo jest taniej
    ale obejrzymy najpierw na żywca w sklepie, żeby nie kupować w ciemno :)

3. reklama
  4. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

5. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

No ja tez wolalabym najpierw zobaczyc w sklepie, a potem ewentualnie zamowic z internetu np. z jakiejs hurtowni albo sklepu, bo rzeczywiscie taniej jest.

6. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

To jest moj wozek w wersji spacerowej na plazy (ze mna w roli glownej ;)). Mam w wersji z gondola ale ze znajomymi, wiec zaraz przytne i wkleje. No i to jest gondola inna w koorze, bo to akurat byl ich wozek - bylismy nad morzem na dwie rodziny.

7. Leyna

Joaś a ta gondola to sztywna jest, czy raczej takie miękkie nosidło?

8. Jotemka

ormalna gondol. Znalazlam zdjecia albumie z tego roku wiec zobaczycie jak duza jest spacerowka...

9. Jotemka

Normalna gondola, zdejmuje sie ja i zaklada spacerowke, jest tez zintegrowany fotelik z baza.
    Dolaczam zdjecia, jak duze dziecko moze w spacerowce jezdzic dodatku wgodnie.

10. reklama
  11. Leyna

Joaś wygląda fajnie :) jeszcze mi powiedz proszę ile waży i co to za model :)

może teraz będzie ciut tańszy niż 1700 zł, choć niekoniecznie, bo to jednak peg perego....

12. Jotemka

Teraz jest duzo wiekszy wybor wozkow i tanszych ale bym nie zamienila a inny. Wezcie pod uwage jezcze czy latwo sie skladaja i czy mieszcza do bagaznika samochodu. Moi pewni znajomi kupili wozek a potem okazalo sie, ze nie miesci sie do bagaznika... No i wyjedz gdzies z dzieckiem....

Poleć forum