reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Peg perego, modelu nie pamietam niestety, po swietach moze napisze, bo teraz wozek i pudelka u tesciowej...
 
reklama
Joaś pisze:
Teraz jest duzo wiekszy wybor wozkow i tanszych ale bym nie zamienila a inny. Wezcie pod uwage jezcze czy latwo sie skladaja i czy mieszcza do bagaznika samochodu. Moi pewni znajomi kupili wozek a potem okazalo sie, ze nie miesci sie do bagaznika... No i wyjedz gdzies z dzieckiem....

Joaś no właśnie to wszystko biorę pod uwagę + waga dlatego sporo wózków odrzuciłam na samym początku
odrzuciłam z góry trójkołowce, które jak dla mnie sprawiają wrażenie mało stabilnych na polskie drogi, choć może i fajnie wyglądają, ale nie chcę sie później użerać z wózkiem na podjazdach
odrzuciłam też ciężkie wózki (choć 15 kg to i tak niemało, niestety :()
no i te, które zamiast sztywnych gondol mają miękkie nosidła - co sztywne dla plecków dziecka, to sztywne
no i wózek na polskie warunki musi miec duże koła a nie podwójne małe, bo wiadomo jakie są ulice, chodniki, krawężniki
powinien mieć gondolę z regulacją oparcia
i spacerówkę z montażem w obie strony
i cicho składaną budkę
i dobre amortyzatory

no i nie chciałabym wydać więcej niż 1200 zł bo to i tak dużo :(

oj, strasznie wybredna jestem :p
 
Fajny ten wozek, Joas. Musze sie rozejrzec za wozkami tej firmy.

Ja podobnie jak Ty Leyna, wzielam te wszystkie punkty pod uwage - sa gusta i gusciki, ale mnie osbiscie trojkolowce sie nie podobaja; kola w wozku musza byc duze, dmuchane, bo tak jak wspomnialas chodniki mamy "cudowne", kolezanka, ktora ma wozek z tymi malysmi podwojnymi kolami musi go ciagnac za soba, bo inaczej sie nie da :)

Dobrze, ze jeszcze troszke czasu zostalo do sierpnia, wiec pewnie nadarzy sie niejedna okazja, zey poogladac wozki w sklepie i wybrac najodpowiedniejszy model.
 
Leyla jak znajdziesz wózek spełniający twe wymagania i jeszcze do 1200zł to daj znać ::) bo to też moje wymagania ale jakoś trudno takie znaleźć :(
Ja też szukam a nóż widelec i się zanajdzie ;)
 
mada78 pisze:
Leyla jak znajdziesz wózek spełniający twe wymagania i jeszcze do 1200zł to daj znać ::) bo to też moje wymagania ale jakoś trudno takie znaleźć :(
Ja też szukam a nóż widelec i się zanajdzie ;)

mada, w pierwszym poście podałam linki do wózków, które chcę obejrzeć na żywca
ale może wkleję zdjęcia - będzie łatwiej :) kolorami na zdjęciach proszę się nie sugerować, akurat takie znalazłam ;)

Roan Marita
94352818


Implast Driver 4xL
implast_driver_4XL.jpg


Deltim Fokus
96407971


Jędroch Bartatina Plus
bartatina_01.jpg

 
Joaś pisze:
Peg perego, modelu nie pamietam niestety, po swietach moze napisze, bo teraz wozek i pudelka u tesciowej...

joas super wózek .
tylko jak dla mnie troche za nisko rączka,ja mam ponad 180 cm ,małzon ponad dwa metry ,będziemy musieli szukac wózka z wysoką rączką bo nam kręgosłupy popękaja od zginania sie
 
reklama
aga31 pisze:
joas super wózek .
tylko jak dla mnie troche za nisko rączka,ja mam ponad 180 cm ,małzon ponad dwa metry ,będziemy musieli szukac wózka z wysoką rączką bo nam kręgosłupy popękaja od zginania sie

aga, teraz większość wózków ma regulowaną wysokość rączki, te których zdjęcia wkleiłam również
ja też na to patrzę bo mierzę 177 cm a mąż 185 cm

a propos... widziałam dzisiaj na żywca Deltima Fokusa (3 zdj) - jakaś kobitka akurat była z dzieckiem na spacerku to mu się przyjrzałam (wózkowi, nie dziecku :))
i stwierdzam, że mi się nie podoba ;) jeżeli przegra z pozostałymi funkcjonalnością to jest jako pierwszy do odstrzału, zwłaszcza, że ze zdjęć mojemu ukochanemu wybitnie się nie spodobał

najbardziej funkcjonalny wydaje się Implast (2 zdj), ale coś mi nie psai w jego wyglądzie i bynajmniej nie jest to kolor ::)
on ma skrętne koła, ale zastanawiam się czy to plus czy może minus jeśli nie pójdzie ich zablokować a one mi się skręcą w najmniej odpowiednim momencie...

moim faworytem jest Roan Marita (1 zdj)- dość funkcjonalny a poza tym bardzo odpowiada mi jego klasyczny wygląd :)

cenowo najlepiej wypada Jędroch Bartatina Plus (4 zdj) -do 800 zł w internecie

jeżeli Roan Marita jest tak fajny jak w opisie i na zdjęciach i potwierdzii się to na "przesłuchaniu" w sklepie to pewnie zdecyduję się na ten wózek właśnie, zwłaszcza, że za cenę Implasta mogę kupić Roana wraz ze specjalnym fotelikiem samochodowym - na allegro Roan kosztuje 1000 zł + fotelik w kolorystyce wózka 230 zł

 
Do góry