reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Widzialam w Katowicach w malym sklepie, do ktorego weszlam przypadkowo, swietny wozek firmy AVALON, czy jakos tak -w kazdym badz razie byl na nim taki napis. Cena: 800zl, wiec niska patrzac na to, ze w ma sie gleboki wozek, spacerowke, wyciagana gondole (utwardzana), szerokie gumowe kola, chromowany stelaz itd. Extra dochodzi moskitiera, spiworek, torba i kosz na zakupy pod wozkiem. Mozna przekladac raczke. Jedyna wada to to, ze troszke wazy - nie wiem ile dokladnie, ale ma swoja wage... Szukalam na allegro, ale nie znalazlam takiego modelu.
 
reklama
U mnie wygrywają Roan i Jędroch tyle że kolorystyka tych firm bardzo ubogo ja preferuje dla dzidzi wesołe i jasne kolorki (takie ma Tako- normalnie odjazd ale tylko kolorystycznie bo reszta parametrów licha), Więc chyba sobie poszukam dość długo albo na zamówienie zrobie ;) bo granaty , szarości, i wszystko co ciemne nie kojarzy mi się z radosnym dzieckiem i rodzicami :)
Wózek dla mnie powinien mieć odpowiednio funkcjonalne parametry ale kolory nie koniecznie, bo ja to bym chciała lilowy, pistacjowy, pomarańczka, cytrynka, czerwony i wszystko co z radością się kojarzy :D
 
Ten wozek, ktory ogladalam byl granatowo-blekitno-zolty, ale naprawde ladny. Szukalam w necie, ale pewnie ten napis Avalon to byl tylko napis ;) Bo nie ma takiej firmy. Chyba, ze wzrok mi sie pogorszyl i zle odczytalam nazwe ;)
 
mada78 pisze:
U mnie wygrywają Roan i Jędroch tyle że kolorystyka tych firm bardzo ubogo ja preferuje dla dzidzi wesołe i jasne kolorki

a zobacz na tej aukcji kolorystykę wózków ROAN
http://www.allegro.pl/item96560811_2o2_wozek_trzyfunkcyjny_marita_wozki_roan.html

ja widziałam na żywo ten kolor http://www.polskaanglia.pl/allegro/roan/marita/600/19.jpg i musze powiedzieć, że zrobił na mnie wrażenie :)

co zaś do Jędrocha to tutaj możesz obejrzeć kolorki http://www.bobowozki.pl/kolory/bartatina/bartatina.html

jasne wózki choć mi sie podobają to mają to do siebie, ze łatwo je upaplać błotem i tracą swój estetyczny wygląd szybko :(
 
Leyna dzieki za informacje co do tej Kortiny, bo u mnie kurcze zaś jest problem co do sklepów z wózkami i nigdzie ich nie moge obejrzeć, a faktycznie niezła ta promocja Marity, szkoda, że kiepsko z kolorkami.
Jakby w moich okolicach taka była to też bym sie na nią skusiła.
Nic, będę musiała wyciągnąć mojego męża gdzieś dalej, tylko, że on nie znosi takiego oglądania.
 
Dzięki Leyna za linki :)
Na mnie Marita też robi wrażenie i nawet nie wiedziałam że jest taki wybór w kolorach, U Jędrucha gama bardziej mi się podoba z tym że nie wiem czy można dokupic tak jak u Roana foteliko-nosidełko które da sie zamontować na stelażu, to świetne rozwiązanie bo nie trzeba zawalac tak bardzo bagażnika :)
 
może oprócz wózków jeszcze inne zakupy,musze sie pochwalić :)
dzisiaj wracając z zakupów weszłam do sklepu z dziecięcymi "akcesoriami " koło mojego bloku.przechodze tamtędy codziennie ale nigdy nie zaglądałam do środka aż do dziś.no i znalazłam super becik-rożek glucka i oczywiście musiałam go zakupić.cudo taki żółto zielony z kaczuszką.to mój pierwszy zakup :)
wogóle duzo super tanich rzeczy tam jest napewno bede stała klientką :D
jak tylko mi przyslą kasę ze skarbówki to wszystko tam zostawię :laugh: ;D :D :)

to z numerem 3
 
Gluck ma śliczne rzeczy :) niestety, dla mnie zbyt drogie. Ja juz poszperałam i wyprawkę dla dziecka typu pościel, rożek zakupię na allegro.
np tutaj http://www.allegro.pl/item97549963__3_cz_oryginalna_posciel_mamo_tato_90_x_120_.html

można wszystko dopasować w jednej tonacji kolorystycznej włącznie z wyprawką do wózka :)

ja się nastawiam na kolorki ecru albo żółte, bo ani niebieskie (choć uwielbiam ten kolor) ani zielone, nie mówiąc o różowych nie pasują do pokoju

a w ogóle to juz bym chciała pokupować te cudeńka, ale musimy poczekać az Sz dostanie premię :)
 
Aga, cudne te rzeczy na tym obrazku - az by sie chcialo odrazu zrobic maluszkowi taki pokoik. Nasz maluszek bedzie narazie spal z nami w sypialni - musimy zrobic generalny remont - chce zrobic ja w tonacji pistacjowo - lososiowej :)

Leyna, tez ostatnio ogladalam rzeczy na tej stronce ktora podalas :)
Kiedy w ogole macie zamiar kupic wyprawke, tzn. wozek, lozeczko, fotelik itd.? B ja sie boje, ze za wczesnie i nie chce zapeszyc...
 
reklama
sandra1982 pisze:
Kiedy w ogole macie zamiar kupic wyprawke, tzn. wozek, lozeczko, fotelik itd.? B ja sie boje, ze za wczesnie i nie chce zapeszyc...

jak będę miała kasę :D Sz ma dostać pod koniec kwietnia zaległą premię za zeszły rok. Zobaczymy ile tego będzie i na co starczy. Priorytetem jest wózek i łóżeczko. To będziemy pewnie kupować w pierwszej kolejności. Reszta jak pieniędzy będzie nam zostawało, raczej powoli.

Na pewno w maju wybierzemy się do sklepów pooglądać wózki itp Być może wtedy już coś kupimy. Na ostatnią chwilę też nie chcę zostawiać zakupów, bo termin mam na 4 sierpnia a wiadomo, że dziecko może przyjść na świat równie dobrze wcześniej lub później. Poza tym jak będzie gorąco to z wielkim brzucholem pewnie nie będzie mi się chciało łazić po sklepach.

Ubranka można skompletować nieco później. Myślę, koniec czerwca, początek lipca. Ja zreszta nie lubię robić zakupów na ostatnią chwilę, bo się robię nerwowa, że nie zdążę ;)
 
Do góry