reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

no ten traxx haucka też mi sie bardzo podoba ale cena troszkę za wysoka .nie wiem co to bedzie chyba każę kupic wózek
M.i już nie bedzie problemu ze sie zdecydowac nie mogę :)
 
reklama
sandra, ten traxx całkiem fajnie wygląda, gondola wygląda na sztywną. Ciekawe jakie ma wymiary no i jaka jest waga wózka? No i jak się go prowadzi za tę raczkę ;)

co do Tako. On ma fajny wygląd, różne "bajery" i super cenę. Jak zaczęłam oglądać wózki to od razu zwróciłam na niego uwagę, bo ma też bogatą kolorystykę (http://www.tako.beep.pl/galeria/). Powaliła mnie całkowicie waga wózka. 21 kg jest dla mnie całkowicie dyskwalifikujące :( Podejrzewam, że nieźle się natyram z wózkiem 15 kg. 21 kg nie do udźwignięcia przy 3 piętrze :(
 
No wlasnie Tako jest strasznie ciezki...i to troche mnie od niego "odstrasza", ale ogladalam ten model w sklepie i wygladal na calkiem fajny (ale nie podnosilam go ;) )
A jezeli chodzi o wage tego Traxx to chyba sie skusze i napisze do wystawiajacego ta aukcje i przynajmniej bedziemy wiedziec :)
 
sprawdziłam Traxxa - waży 17,5 kg
sporo jak na spacerówkę

ciekawe ile waży z gondolką?

z ciekawostek, bo przed chwilą szperałam po necie - do Traxxa Jaguara można dokupić albo miękką gondolę - czyli nosidło albo usztywnianą gondolę
sprawdź zanim kupisz, co na tej aukcji kryje się pod słowem "gondola"

i jeszcze jedno - w sklepach internetowych cena wózka to około 1.000 zł, gondolka sztywna kosztuje minimum 550 zł
 
reklama
ooo, dominique, kochana, proszę mi tu więcej o Bartatinie poopowiadać :) bo to jeden z wózków, którymi jestem ewentualnie zainteresowana a jeszcze nie miałam okazji obejrzeć na żywo :)

interesuje mnie zwłaszcza to, czy można dokupic do niego fotelik, bo jakoś na stronach nie piszą o tym
 
Do góry