reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Silunia, fajna ta spacerowka, a kolor nie taki najgorszy. Najpierw myslalam, ze to Quinny.
A z jakiej firmy to? Bo tez musze kupic cos lekkiego, co mozna szybko i bez problemu do auta zapakowac.
 
reklama
ten też wygląda fajnie na obrazku, ciekawe jaki w rzeczywistości
Graco City Sport na allegro cena ok 330 zł
160053648

zastanawiam sie, który uchwyt jest lepszy: jedna rączka (jak w wózkach głębokich) czy dwie rączki?
 
W zwyklaym wozku mam jakos wrazenie, ze lepsza jedna, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Ale parasolka z dwiema raczkami sklada sie chyba do mniejszych rozmiarow.
 
:-D Ollesia wlasnie o tym samym pomyslalam , z dwiema zabiera chyba mniej miejsca ...chodz widze , ze ta raczka cala to tez sie sklada

Sandra wozeczek jest marki bebe relax , Quinny ma bardzo podobny kolorek ktory nazywaja bright pink ...no ale cena jest nieporuwnywalnie wieksza i jak dla mnie to quinny choc sliczny ma tylko jedna wade ...siedzisko jest w jednej pozycji nie mozna go opuscic

dodam jeszcze , ze kierowalismy glownie kwota i tym ze w kwietniu lecimy do PL....niestety wiem jak traktuje sie wozki w lukach bagazowych samolotow , widzialm niejednokrotnie jak sie nimi rzuca ...wozki czesto wychodza z takiego przelotu w oplakanym stanie wiec poco mam wydawac kupe kasy na male cudo ktore byc moze pozniej nie bedzie do uzytku
 
dziewczyny a co wiecei na temat wózków:
mikado oxford
jedo bartatina
mikrus magical ???? to chwilowo nasze typy ale na zywo widzialam tylko bartatine a chyba chcialbym cos ze skretna osia.
W ogole jakie polecacie pojazdy ?? tylko takie do 1200 zloty bo na drozszy i tak mnie nie stac ;-)
 
Witaj Barszczyk!

Niestety nie wiem nawet jak wygladaja te wozki. :no: Poczytaj ten watek, na pewno cos znajdziesz. Dobre i tanie wozki robi Tutek.
 
witaj barszczyk!

ja mam wózek abdora- za jakieś 600-700 zł... i jestem z niego bardzo zadowolona- nie zawsze wszystko co najdroższe oznacza najlepsze... i Ollesia ma rację- poczytaj sobie chociażby kilka ostatnich stron- były tam linki z różnymi wózkami i naprawde niedrogimi
 
reklama
Mada a propos spacerówek...
kiedyś w jakiejś gazecie była lista fajnych spacerówek za przystępną cenę (mamy polecały), ale za kij diabeł nie wiem co to za gazeta (pewnie w stylu twoje dziecko) i z którego miesiąca.
ale do czego zmierzam: mamy wymieniały tam wózek Deltim Kazoo
wygląda całkiem fajnie tylko nie wiem jak z szerokością siedziska, czy nie podobny do spacerówki Fokusa
Deltim

1kazoo.jpg

:tak::tak: ja zakupiłam taki wózeczek...wszystko zajefajne..ale mi przeszkadza w nim właśnie nie za szerwokie siedzisko...Oliwka " troche sobie jest" ...no ale to może dlatego że jest zima i kombinezon o dwa numery za duży swoje robi...No i mi osobiście przydałby sie większy kosz na zakupy....
Ale fajnie się buja ,składa jedną ręką...budę odpina całkowice....no i wiele bajer ma....;-);-)
Deltim
 
Do góry