reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Nasz nabytek
1505022792-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wozek, ładny, ale te misie są urocze :)
 
reklama
Tez myślimy o espiro next. Mojemu mężowi bardzo się spodobał. Mi w sumie też ale jakoś nie umiem podjąć tej decyzji ostatecznie ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Prowadziłam go kawałek w sklepie. Fajnie, lekko jedzie, skretny. Baby design tez dobrze się prowadzi. Pasuje mi nawet lepiej niz espiro next tylko ma jedno rzecz, która mi nie odpowiada. Barierka w spacerowce nie jest z eko skory tylko materiałowa. Będzie się budzić. Można materiał ściągnąć do prania ale wolałabym jednak eko skórę, która wystarczy jedynie przetrzeć husteczka nawilżania lub ściereczką i po sprawie. Pozostalo nam jeszcze troszkę czasu do kupna wozka, ostatecznie z tematem musze się uporać do stycznia[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prowadziłam go kawałek w sklepie. Fajnie, lekko jedzie, skretny. Baby design tez dobrze się prowadzi. Pasuje mi nawet lepiej niz espiro next tylko ma jedno rzecz, która mi nie odpowiada. Barierka w spacerowce nie jest z eko skory tylko materiałowa. Będzie się budzić. Można materiał ściągnąć do prania ale wolałabym jednak eko skórę, która wystarczy jedynie przetrzeć husteczka nawilżania lub ściereczką i po sprawie. Pozostalo nam jeszcze troszkę czasu do kupna wozka, ostatecznie z tematem musze się uporać do stycznia[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w espiro troszkę brakuje aby amortyzacja była regulowana bądź po prostu taka bardziej "miękka" :)
Masz rację co do rączki. Trzeba by ciągle prac ten materiał.

No nic kochana trzeba się zebrać i zrobić swój wózek ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi w espiro troszkę brakuje aby amortyzacja była regulowana bądź po prostu taka bardziej "miękka" :)
Masz rację co do rączki. Trzeba by ciągle prac ten materiał.

No nic kochana trzeba się zebrać i zrobić swój wózek ;)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
A co maja powiedziec mamy blizniat, te to maja dopiero zagwozdki na temat wozka. Kolo siebie, jadno za drugim, czy nie za szeroki, czy dobrze sie nim manewruje :) a my o raczce dywagujemy.

1505045100-aaaaaa.jpeg


Teraz popatrzylam na zdjecie, u mnie jest materialowa.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co maja powiedziec mamy blizniat, te to maja dopiero zagwozdki na temat wozka. Kolo siebie, jadno za drugim, czy nie za szeroki, czy dobrze sie nim manewruje :) a my o raczce dywagujemy.

1505045100-aaaaaa.jpeg


Teraz popatrzylam na zdjecie, u mnie jest materialowa.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Rączka materiałowa ale wozek ładny[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co maja powiedziec mamy blizniat, te to maja dopiero zagwozdki na temat wozka. Kolo siebie, jadno za drugim, czy nie za szeroki, czy dobrze sie nim manewruje :) a my o raczce dywagujemy.

1505045100-aaaaaa.jpeg


Teraz popatrzylam na zdjecie, u mnie jest materialowa.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Twój ma piękne kolory i jest super więc rączka nieistotna :)
Mi byłoby lepiej gdybym kupiła wózek przed ciążą ;) wybrałabym w jeden dzień.. a teraz to rożek wybieram po dwa tygodnie :D

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co maja powiedziec mamy blizniat, te to maja dopiero zagwozdki na temat wozka. Kolo siebie, jadno za drugim, czy nie za szeroki, czy dobrze sie nim manewruje :) a my o raczce dywagujemy.

1505045100-aaaaaa.jpeg


Teraz popatrzylam na zdjecie, u mnie jest materialowa.
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzieś widziałam pokrowce na rączki do spacerówki :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry