reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Ja to w ogole na punkcie wozkow mam hopla..juz sie rozgladam jaki to mi sie podoba i napalam jak to bedzie jak sama bede taki pchala..istna wariatka ;D ;D ;D
 
reklama
cześć dziewczyny

co do wózków to ja ostatnio chciałam Izkowy wyciągać żeby sobie przypomnieć jak to jest
oj jakbyście minę mojego małża widziały :D :D :D
 
jak by tu nie patrzec instynkty sie odzywają w nas :)

mój mąz ma znajomego, który projektyje i wykonuje wózki, wiec kazał mi znaleźc taki który mi sie spodoba (albo kilka moze byc, gdzie coś mi sie podoba w jednym a co innego w drugim), to ten gośc nam zaprojektuje i zrobi na zamówienie :p. no to ja w ulubionych założyłam folder pt wózki ::)
 
a ja na pierwszym miejscu zycze by nasza Elżbietka miała fasolke.. :)
ja moge jeszcze troche poczekac...
 
Popieram - Elżbietko szykuj się na fasolkę, kochana :)

A ja się dowiedziałam, że będę miała siostrzenicę :D I pewnie będę chrzestną :D

Uciekam do spania :)

DOBRANOC :)
 
reklama
Dziękuję Elżbietko :D

Zbieram się na zajęcia ::) Ależ mi się nie chce...

Życzę wszystkim miłego dnia :)
 
Do góry